Бойлер Nova Tec Digital Dry 80 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Бойлер Nova Tec Digital Dry 80

Код товару: 9424

Ціна: 3756 грн

Кількість тенів, шт 2
Потужність тенів, кВт 0,8
Вага, кг 23
Габарити (ВхШхГ), мм 772-460
Країна-виробник товару Україна
Максимальна температура нагріву води, C 75
Монтаж вертикальний
Наявність дисплею так
Об'єм, л 80
Пульт дистанційного керування так

Водонагрівач Nova Tec Digital Dry 80

Пульт дистанційного керування

Управляти режимами роботи водонагрівача можна за допомогою пульта дистанційного керування. Ця функція незамінна в разі, якщо водонагрівач встановлений так, що доступ до блоку управління ускладнений.

Новітня система електронного управління з цифровим дисплеєм перетворює роботу з електричним водонагрівачем Nova Tec в просте в захоплююче заняття.

  • Точна настройка температури гарячої води;
  • Цифровий таймер;
  • Система самодіагностики;
  • Режим "економічний".

Користувач може сам вибрати, якою мовою йому зручніше прослуховувати голосові повідомлення. Крім того, голосові повідомлення можна повністю відключити.

Водонагрівач з сухим ТЕНом, що поєднує в собі сучасний дизайн і високу якість з передовими технологіями, ідеально підходить для "жорсткої" води. Він має два нагрівальних елемента, які сховані в емальованих трубах. У даній конструкції відсутній контакт нагрівального елементу з водою. Площа нагріву у "сухого ТЕНа" значно више, ніж у класичного мідного нагрівального елементу.

Завдяки цьому нагрів води відбувається більш плавно і рівномірно, а відкладення накипу на нагрівальному елементі різко знижується. Крім того, така конструкція дуже полегшує обслуговування, ремонт і заміну нагрівального елементу. Два сухих ТЕНа підвищують надійність і безпеку пристрою.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антимікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коефіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18