Бойлер Nova Tec Standard Plus 100 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Бойлер Nova Tec Standard Plus 100

Код товару: 9416

Ціна: 2591 грн

Кількість тенів, шт 1
Вага, кг 26
Габарити (ВхШхГ), мм 943-460-460
Максимальна температура нагріву води, C 75
Монтаж вертикальний
Об'єм, л 100
Терморегулятор зовнішній

Водонагрівач Nova Tec Standard Plus 100

Одноразово видає до 300 літрів гарячої води. При температурі води у водопроводі 22,5 0С, у водонагрівачі 75 0С, суміші 40 0С.

Зручний для сім'ї з 3-4 чоловік, для любителів похлюпатися у ванній. Вдало підібрані геометричні форми водонагрівача роблять його компактним, може монтуватися практично в будь-якому приміщенні. Підходить для котеджа.

Водонагрівач Standard Plus обладнаний зовнішнім регулятором температури води, розташованому на нижній кришці нагрівача, який дозволяє легко встановлювати необхідну температуру нагрівання води, ТЕНом 1.8 кВт і покращеною теплоізоляцією.

Регульований термостат виконує відразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі і безпеку. Регулювання дозволяє контролювати витрату електроенергії, а, отже, і фінансові витрати. Забезпечує роботу за принципом "включив і забув" (повний автомат).

Класичний мідний ТЕН отимальної потужності не схильний до корозії. Забезпечує швидке нагрівання і прекрасно працює навіть при зниженій напрузі в мережі.

Для додаткового захисту від корозії в водонагрівачах Nova Tec використовується магнієвий анод.

Весь електричний блок, включаючи ТЕН, термостат і магнієвий анод, зібраний на масивному сталевому фланці, який кріпиться до бака за допомогою п'яти болтів.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антимікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коефіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18