Бойлер Nova Tec Standard Plus 80 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Бойлер Nova Tec Standard Plus 80

Код товару: 9418

Ціна: 2598 грн

Кількість тенів, шт 1
Потужність тенів, кВт 1,8
Вага, кг 21
Габарити (ВхШхГ), мм 762-460-460
Монтаж вертикальний
Об'єм, л 80
Терморегулятор зовнішній

Водонагрівач Nova Tec Standard Plus 80

Модель Nova Tec 80 за один раз видає до 245 літрів гарячої води. При температурі води у водопроводі 22,5 0С, у водонагрівачі 75 0С, суміші 40 0С.

Завдяки оптимальному співвідношенню габаритних розмірів, літражу, часу нагрівання, витрати електроенергії і ціни, водонагрівач користується популярністю. Підходить для квартири, невеликого приватного будинку.

Водонагрівач Standard Plus обладнаний зовнішнім регулятором температури води, розташованому на нижній кришці нагрівача, який дозволяє легко встановлювати необхідну температуру нагрівання води, ТЕНом 1.8 кВт і покращеною теплоізоляцією.

Регульований термостат виконує відразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі і безпеку. Регулювання дозволяє контролювати витрату електроенергії, а, отже, і фінансові витрати. Забезпечує роботу за принципом "включив і забув" (повний автомат).

Класичний мідний ТЕН отимальної потужності не схильний до корозії. Забезпечує швидке нагрівання і прекрасно працює навіть при зниженій напрузі в мережі.

Для додаткового захисту від корозії в водонагрівачах Nova Tec використовується магнієвий анод.

Весь електричний блок, включаючи ТЕН, термостат і магнієвий анод, зібраний на масивному сталевому фланці, який кріпиться до бака за допомогою п'яти болтів.

Титанова емаль

Для захисту бака від корозії використовується титанова емаль, яка не містить обмежувальних домішок. Титанова емаль наноситься на сталь класичним рідким спопобом. Це забезпечує ефективний зв'язок зі сталлю, запобігає розтріскування покриття в процесі температурних деформацій. Емаль обпалюється в печі при температурі 850 С. В процесі випалення відбувається взаємне проникнення сталі і емалі на молекулярному рівні. Використовується сертифікована за стандартами ТUV екологічно чиста, безпечна для людини європейська титанова емаль.
Отриманий композитний матеріал "сталь - емаль" гарантує захист водонагрівача від найжорсткышої водопровідної води. Таке покриття є надійним, довговічним, екологічно чистим і гігієнічним.

Теплоізоляція

Екологічно чиста, яка не містить CFC, пінополиуретанова теплоізоляція виключає зайву втрату тепла. Шар термоізоляції в водонагрівачах Nova Tec від 20 до 57 мм. Така потужна термоізоляція надає водонагрівачу властивість термоса. Це різко знижує витрату дорожчої електроенергії.

Система Антимікс

При проектуванні водонагрівача Nova Tec застосована унікальна система Антімікс, яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже гарячої води. Завдяки цьому розумному пристрою значно збільшується коефіціент використання гарячої води і повністю виключаються температурні перепади.

Напишіть свій відгук

  • 01.02.2018
    Придбав бойлер Нова-Тек, якість хороша.Одним словом задоволений

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18