Klima hitze

Фільтри

Діапазон цін

Класичні бойлери/водонагрівачі Klima hitze в Чернівцях

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Постійний доступ до гарячої води - це важлива умова комфорту сучасної людини. Купуючи електричний бойлер, ви надовго забезпечите себе і свою сім'ю доступом до гарячої води в будь-який зручний час. Купівля водонагрівача позбавить вас від необхідності постійно телефонувати до комунальних служб щодо питань гарячого водопостачання.

Водонагрівач Klima Hitze - це обладнання, призначене для безперервного нагріву води в місцевих системах водопостачання. Управління даними електричним бойлером здійснюється за рахунок виносного терморегулятора, обладнаного вбудованим термозахистом, який розташовується на передній частині водонагрівача.

Важливою особливістю бойлера Klima Hitze є унікальна система подачі холодної води. Завдяки даній системі обсяг споживання гарячої води підвищується на 15%. Це забезпечується завдяки надходженню холодної води через безліч невеличких отворів у напрямку донизу.

Водонагрівач води Klima Hitze: технічні характеристики

Електричний бойлер Клима Hitze володіє наступними характеристиками:

  • тип установки - вертикальна, настінна;
  • обсяг бака - до 50 л;
  • робочий тиск - 0,6 МРа;
  • тип ТЕНу - мокрий;
  • потужність нагрівального елементу - 2000 Вт;
  • ізоляція бака - 22 мм;
  • форма бойлера - циліндрична.

Електричні бойлери або водонагрівачі - це ідеальне рішення проблеми гарячого водопостачання. Вони можуть встановлюватися як в міських квартирах, так і на дачах та приватних котеджах. Основною перевагою нашого водонагрівача є його незалежність від газопроводу, оскільки він працює від мережі електричного струму.

Водонагрівачі електричні Klima Hitze: виробництво

Наші бойлери серійно виготовляються на великому заводі водонагрівачів під наглядом досвідчених німецьких інженерів. При цьому процес виробництва нашого обладнання практично автоматизований.

Для виготовлення внутрішнього бака використовується надійна сталь австрійського виробництва товщиною в 1,8 мм. Скло-керамічне титанове покриття служить в ролі внутрішнього покриття бака, яке зарекомендувало себе як найбільш надійне. Зварні роботи, пов'язані з баком, здійснюються без участі людини і повністю автоматизовані. У процесі зварювання використовуються основи і дві штамповані бічні частини.

Завдяки застосуванню якісної надійної стали при виготовленні бака, на нього надається гарантія терміном на 7 років. При цьому гарантія на електричну частину становить 2 роки.

Водонагрівач Klima Hitze ціна

Електричний водонагрівач Klima Hitze - це один з кращих електричних бойлерів на сучасному ринку водонагрівального обладнання України. Широка популярність нашої техніки пояснюється використанням деталей європейської якості в процесі виробництва.

Основні причини купити водонагрівач Клима Hitze - це гармонійне поєднання доступної ціни, якості та сучасного дизайну.