Nova Tec

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Бойлери Nova Tec з мокрим теном в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Класичні бойлери Novatec - продукція українського виробництва, яка вільно конкурує з європейськими та західними виробниками. Бойлери Novatec випускають в Одесі з 2001 року і фірма впевнено тримається на гідному рівні. Головними принципами роботи компанії є якісне обслуговування, бездоганна репутація та довіра.

Характеристики класичних бойлерів Nova Tec

Моделі бойлерів з технологією мокрого Тена Novatec, які представлені в нашому інтернет-магазині, приємно дивують ціною і виконанням. Регульований термостат і автоматика полегшують керування. Магнієвий протектор захищає від агресивних речовин, які містяться у водопровідній воді. ТЕН з міді високого класу якості стійкий до перепадів напруги, економно витрачає ресурси і скорочує тепловтрати. Свій внесок у зниження втрат тепла вносить і товстий шар ізоляційного поліуретану, яким корпус покритий зсередини. Час нагрівання бойлера залежить від обсягу бака і коливається від 2 до 4 годин. Обсяги баків представлених моделей - 50, 80 і 100 літрів. Максимальна температура нагріву води - 77 градусів. Потужність моделей також пропорційна обсягу бака - від 1,2 до 2,0 кВт. Такі бойлери ідеально підходять для квартир, заміських будинків і котеджів.

Передові технології та сучасний дизайн в поєднанні з хорошою репутацією компанії-виробника не залишать байдужими навіть найвибагливіших покупців. Українські виробники стрімко набирають обертів на ринку опалювальної і водонагрівальної продукції, заявляючи про себе як про якісних та надійних постачальників.