Бойлери комбіновані

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Водонагрівач непрямого нагріву (комбінований) в Чернівцях

на сторінку

Застосування бойлера непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву застосовується в системах опалення та гарячого водопостачання разом з одноконтурним навісним котлом, підлоговим котлом, або будь-яким видом електричних котлів. Виробник в даному випадку не має значення, так як підключати бойлер непрямого нагріву можна до газових, електричних, вугільних котлів будь-якого виробника.

Зазвичай бойлери непрямого нагріву (бойлери дотичної дії) випускаються в підлоговому виконанні, і розташовуються поруч із котлом. Однак такі дотичні бойлери бувають і навісного виконання, ємністю аж до 160 літрів.

Всі бойлери дотичної дії повинні забезпечуватися групою безпеки від перегріву і надлишкового тиску.

Бойлери непрямого нагріву випускаються у двох видах:

  • комбіновані (мають додатково вбудований електричний ТЕН);
  • прямої дотичної дії (нагрівання здійснюється тільки від опалювального котла).

Основні принципи роботи бойлерів непрямого нагріву

Принцип дії бойлера досить простий. До одноконтурного котла підключається бойлер непрямого нагріву, з «групою безпеки бойлера» , і «датчиком температури бойлера». Коли необхідно нагріти температуру води, котел автоматично перемикається з опалення на нагрів води в бойлері. Коли температура досягла заданої, котел назад автоматично переключається на систему опалення. При охолодженні води в автоматичному режимі котел догріває воду до потрібної температури. Якщо у вас якісний водонагрівач, то нагрів з 0 до 60 градусів відбувається менш ніж за 30 хвилин.

У порівнянні з іншими видами бойлерів, бойлер непрямого нагріву дуже зручний, користувач швидко без всяких затримок отримує гарячу воду. А при повному спустошенні ємності нагрів відбувається досить швидко. До того ж, нагрівати воду від газового або вугільного котла набагато вигідніше, ніж від електрики.

Важливо відзначити, що підключення повинен здійснювати тільки фахівець, який знає, як правильно і безпечно це робити.