Бойлери над мийкою

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Об'єм, л
Монтаж

Компактні водонагрівачі для монтажу над мийкою в Закарпатті

на сторінку

Бойлери для встановлення над мийкою - це напірні, електричні водонагрівачі накопичувальні для одного чи більше місць відбору гарячої води.

Властивості та монтаж бойлерів над мийкою

Електричний накопичувальний водонагрівач обладнаний внутрішнім баком, який зазвичай виготовляється із товстої листової сталі (це запобігає розширенню бака від великого робочого тиску води, що нагрівається), а внутрішня поверхня бойлера над мийкою покривається високоякісною емаллю, яку обробляються за температури 850 °С, що, у поєднанні із магнієвим анодним стержнем дає баку компактного бойлера досить високу антикорозійну стійкість. Вдало підібраний температурний коефіцієнт розширення сталі баку та емалі не дозволяє емалі відшаровуватися від сталі. Це виводить накопичувальний малогабаритний бойлер над мийкою на рівень високоякісних накопичувальних водонагрівачів, які призначені для постійної роботи у місцях повної відсутності централізовано подаваної гарячої води.

Нагрівання води у електричному водонагрівачі вмикається автоматично, тоді, коли датчик термостата зафіксує охолодження води.

Водонагрівачі, при підключенні до спеціального безнапірного змішувального крана, можуть бути використані як безнапірні водонагрівачі електричні, але тільки для одного місця відбору гарячої води.

Переваги малогабаритних бойлерів для встановлення над мийкою:

  • лампа сигналізації нагріву води
  • гігієнічна чистота води, що нагрівається;
  • регулятор температури води, що налаштовується;
  • запобіжник від перегріву електроводонагрівача;
  • приєднуваний як напірний, так і безнапірний водонагрівач;
  • високоефективна теплоізоляція електричного водонагрівача;
  • запобіжник проти замерзання води накопичувального водонагрівача.

Найбільш відповідні місця для встановлення: санвузли офісів, інших комерційних приміщень, дачі , закрита мийка кабінету керівника, стоматолога, кухня звичайної квартири тощо.