Бойлери під мийку

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Об'єм, л
Монтаж

Компактні водонагрівачі для монтажу під мийкою в Львові

на сторінку

Розміщення бойлера під мийкою мало б означати суттєве зменшення його можливого об’єму баку. Проте, виробники сучасних водонагрівачів зуміли з користю і надзвичайно ефективно використати і без того малий простір для того, щоб ви мали можливість якомога комфортніше користуватися гарячою водою і у бойлері могло зберігатись стільки нагрітої води, скільки це максимально можливо.

Експлуатація бойлерів під мийкою

Бойлери, які монтуються під мийкою, є дуже компактними та зручними, але, водночас вони є і досить місткими як на простір, який їм відводиться. Кухня, місце під мийкою – це така зона, де якісне антикорозійне покриття баку та якісна сталь корпусу бойлера грають свою вирішальну роль. Місце під мийкою - це своєрідна критична зона з точки зору вологості. Там практично завжди мокро, практично постійно летять бризки, чи просто сиро.

Бойлери для встановлення під мийкою вішаються на стіну, підведення води до них роблять згори – специфічне розміщення зумовлює певні особливості конструкції.

Також в пригоді стають вузли управління, які покриті антибризковим покриттям, яке захищає від прямого потрапляння бризок води. Як кажуть, дрібниця, але приємно. В кухонних вологих умовах дуже важливо, щоб ізоляція була більш, ніж герметичною, більш, ніж надійною. Фірми-виробники зуміли реалізувати ці всі суворі вимоги, виготовивши серію бойлерів для монтажу під мийкою.

Безсумнівною перевагою таких бойлерів є його компактність та підручність, правда, варто врахувати ще й порівняно малий час нагрівання води, що викликано не надто великим об’ємом баку.

Бойлери під мийкою мають порівняно невеликі розміри і призначені переважно для встановлення на кухні. Тонкий і доволі делікатний дизайн тільки прикрасить дизайн вашої кухні і ні в якому випадку не буде заважати, за дизайн такого бойлера не буде "зачіплятись око".