Бойлери плоскі & вузькі

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Плоскі водонагрівачі (слім / slim) в Тернополі

на сторінку

Водонагрівачі плоскі та вузькі (слім)

Електричні водонагрівачі - простіше кажучи - бойлери - давно завоювали визнання користувачів. Сьогодні можна підібрати зручний об'єм з доступною ціною, простий установкою і стабільною роботою - накопичувальні водонагрівачі дають стовідсоткову гарантію того, що сьогодні, завтра і післязавтра у вашому будинку буде гаряча вода. Наявність бойлера в будинку позбавляє сімейний бюджет від щомісячних рахунків за гарячу воду і нескінченного регулювання температури в примхливих газових колонках.

Докладніше про плоскі бойлери

Для початку, визначтеся з обсягом вашого майбутнього бойлера. Для сім'ї з двох чоловік досить бака на 80 літрів. Для трьох-чотирьох людей зазвичай беруть бойлери на 100 або 120 літрів. Якщо ж сім'я складається з однієї особи (або ви вирішили встановити бойлер в офісі) - вистачить і 50 літрів. Стандартні модифікації, поширені сьогодні у продажу - 50, 100 і 80 літрів. Для менших обсягів є кухонні бойлери та бойлери над і під мийку - для миття посуду і кухонних справ.

Але повернемося до стандартних бойлерам. Класична циліндрична форма - ось до чого ви звикли. Але останнім часом все більшої популярності набирають бойлери моделей slim - вони мають ергономічну, злегка приплющену форму еліпса. Тут відразу ж відкриваються можливості з установкою і розміщенням бойлера - ви виграєте більше місця. Круглий бойлер сам диктує, куди його встановлювати - «куди влізе, там і буде». Плоский бойлер поміститься там, де ви самі захочете його встановити.

Всі сучасні плоскі бойлери збираються в Китаї з деталей, виготовлених в Європі. І «збираються в Китаї» - це не вирок якістю, а перспектива довгої служби. Збірка повністю автоматизована.