Бойлери з сухим теном

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Бойлери з сухим теном в Чернівцях

на сторінку

Переваги бойлерів з сухим ТЕНом

Почнемо з того, що ТЕН - це нагрівальний елемент, який перетворює електричну енергію в теплову, забезпечує теплообмін між собою і теплоносієм. Всі водонагрівачі виконують одну й ту ж функцію - вони забезпечують вас гарячою водою. Нагрівачі з сухим ТЕНом набувають все більшу і більшу популярність, на сьогоднішній день багато компаній зацікавлені в цій технології.

Такі бойлери з'явилися на українському ринку декілька років тому. Перш за все, треба відзначити, що такі водонакопичувачі дуже безпечні, надійні в експлуатації і мають максимальні показники коефіцієнта корисної дії. ТЕН в цих бойлерах не контактує напряму із водою, він укладений в спеціальну колбу, що знижує ризик утворення накипу, а отже, підвищується довговічність і надійність приладу. Цим водонагрівачам не страшні повітряні затори у збірному баку, а от для моделей, де ТЕН відкритий, це може стати причиною поломки.

Обслуговування і характеристики бойлера з сухим теном

Бойлери з сухим ТЕНом більш зручні в плані обслуговування, з мінімальним терміном експлуатації до десяти років, на таких теплоелементах не відбувається накопичення і відкладення різних домішок і солей кальцію. Варто зауважити, що такі водонагрівачі електробезпечні, тому враження електричним струмом у разі замикання цілком виключено - все це завдяки спеціальній будові бойлера із сухим ТЕНом. Такі бойлери дуже розумно витрачають електроенергію, при цьому виробляють достатню потужність для комфортної роботи обладнання.

Відзначимо так само, що ціни на водонагрівачі з сухим ТЕНом набагато нижча за ціни на інші нагрівачі в даній категорії. Так само, варто звернути свою увагу на дрібнодисперсійне емалеве покриття внутрішнього бака і на магнієвий анод збільшеної маси, - все це дозволяє збільшити комплексний захист від корозії і зберегти життєвий цикл приладу.

Для зручності користувачів передбачена можливість встановлювати прилад як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні: такий водонагрівач можна повісити у ванній, майже під стелею і його практично не буде видно. Зовнішній дизайн таких водонагрівачів набагато цікавіший і концептуальніший, ніж у звичайних водонагрівачів, що робить водонагрівачі з «сухим» ТЕНом привабливим придбанням. Так само, є можливість підібрати прилад саме під ваші габарити і під ваші потреби.

Якщо у вас є необхідність у придбанні водонагрівача, можете звернути свою увагу на цю модель гідної якості .