Водонагрівачі електричні накопичувальні (бойлери) в Івано-Франківську

  • Переглядати:
на сторінку

Наявність гарячого водопостачання у нашому домі вже давно не розкіш. Здається, гарячу воду у домі тепер мають абсолютно всі. Але що робити у випадку, якщо ЖЕК погано справляється зі своїми прямими обов’язками, і з крана у вашій квартирі з червоною позначкою не ллється ані краплі? Як організувати постачання теплої води? Як не залежати від комунальних служб та сусідів, і мати цілодобово холодну й гарячу воду?

Який тип бойлера вибрати

Наявна лінійка бойлерів дозволяє обрати газові та електронагрівачі, навіть бойлери непрямого нагріву – це коли вода у вашому бойлері нагрівається від вже існуючого контуру системи опалення або інших її компонентів.

Найчастіше, все-таки, використовуються бойлери з електронагрівом – газ у нашій країні недешевий, та й для газового бойлера потрібне дотримання ряду умов, створення яких може боляче вдарити по вашому багатостраждальному гаманцю. Електробойлери бувають, звичайно ж, різної потужності – тут вже вибір доволі широкий, існують моделі практично від 2 до 99 кВт.

Сьогодні ви обираєте серед широкого асортименту – найпопулярнішими моделями є бойлери з сухим теном. Але не треба забувати, що бойлер, сухий він має тен чи мокрий, завжди потребує сервісного обслуговування. Накопичувальний водонагрівач забезпечить довгу та надійну подачу гарячої води лише за умові регулярного профілактичного обслуговування.

Проточний чи накопичувальний бойлер

Ще одна важлива відмінність, яка грає роль – обирати бойлер накопичувальний чи проточний . Накопичувальний використовує бак, у якому він проводить нагрівання води, в той час, як проточний нагріває її по мірі подачі з водопроводу, – зрозуміло, що в цьому випадку кількість води, що подається, буде залежати вже від потужності вашого пристрою та від напору води.

Тут вже вибір за вами проточні бойлери не вимагаюь місця на встановлення баку (якщо бак до 120 літрів, їх ще можна повішати на стіну, якщо ж більше – їх місце на підлозі), проте вони часто може забезпечити тільки одну точку подачі. Накопичувальний бойлер споживає менше електроенергії, правда, вам часто прийдеться зачекати, перш ніж прийняти ванну чи помитися – нагрівання баку, який має, наприклад, 200 літрів, буде тривати близько шести годин.

Варто зазначити, що сучасні бойлери є скоріше проточно-накопичувальними за своєю конструкцією: вода наповнює бак, в якому нагрівається, а по мірі її використання бак автоматично поповнюється новою водою, яка зразу ж нагрівається до потрібної температури.

Отже, якщо ви бажаєте придбати бойлер у Львові та не тільки – сміливо звертайтесь до нас, а ми, в свою чергу, надамо вам все необхідне для вашої системи опалення: допоможемо  з вибором та монтажем обладнання, дамо професійну пораду.