Бойлери класичні

Фільтри

Водонагрівачі з мокрим теном в Івано-Франківську

на сторінку

Електронагрівальні прилади з різними призначеннями щільно увійшли в буденне життя нинішньої людини. Нам вже важко уявити, як раніше обходилися без пральної машини, кавоварки та електричного чайника, ну а якщо говорити про гарячу воду, то тут без водонагрівачів, як без рук.

У всякому разі, «серцем» такого приладу, який забезпечує нагрів, є нагрівальний елемент або просто ТЕН. Через величезну кількість повсюди використовуваних електронагрівальних приладів, вражає і різноманітність ТЕНів, представлених на ринку. І ймовірному покупцеві досить важко без спеціальної підготовки розібратися у всіх деталях цього питання. Та й коли здійснюєш покупку вподобаного товару, хочеться все-таки осмислити, чому однакові прилади з різним типом ТЕНа, що важливо, мають різну вартість і відрізняються терміном експлуатації.

Бойлери з мокрим теном - опис і принцип роботи

Спробуємо це зрозуміти на прикладі бойлерів. Виробники таких товарів клієнтам пропонують моделі з «сухим» або «мокрим» ТЕНом, і перший варіант покупцеві обійдеться значно дорожче, але у нього більш довгим буде сервісне обслуговування і гарантійний термін.

«Мокрий» ТЕН свою назву отримав в результаті безпосередньо контакту з водою, що нагрівається всередині бака водонагрівача. Його також називають відкритим. Конструкція такого нагрівального елемента являє собою порожнисту мідну або сталеву трубку, наповнену речовиною високої теплопровідності, наприклад, оксидом магнію або кварцовим піском. А всередині цієї конструкції стоїть спіраль, зроблена з ніхромового дроту. Використання водонагрівача з «мокрим» ТЕНом, який постійно контактує з водою, пов'язане з можливістю появи на ньому накипу. А у випадку пробою не потрібно виключати можливість удару електричним струмом. Щоправда, бойлери із мокрим ТЕНом значно дешевші за аналоги із сухим нагрівальним елементом, ну, причини, я думаю, зрозумілі. Отже, ви маєте можливість обрати самі - довгий термін експлуатації та безпека чи низька ціна та простота конструкції.