Буферні ємності в Закарпатті

  • Переглядати:
на сторінку

Для того щоб регулярно підтримувати оптимальну температуру повітря в приміщенні, уникати надмірного виділення тепла, забезпечити безпеку опалювальної системи, а також економити значну кількість виділеної енергії, вам достатньо буде придбати буферну ємність. Основною властивістю даного пристрою є накопичення надлишків енергії і віддача її назад в систему за необхідності.

Буферна ємність для котла: загальний опис

Буферні ємності (буферні баки, теплоакумулятори) - це ємності, які обшиваються теплоізоляцією і використовуються для того, щоб у приміщенні постійно підтримувалася комфортна температура. Особливо актуальними теплоаккумуляори стануть для опалювальних систем, організованих за допомогою твердопаливних котлів. Дана обставина пояснюється тим, що в процесі горіння твердого палива виділяється більша кількість теплової енергії, ніж це необхідно. Таким чином, уникнути різких перепадів температури вам допоможуть саме буферні баки.

Причини купити буферну ємність

Придбання буферної ємності стане для вас вигідним рішенням, якщо:

  • в ролі теплового генератора у вашому будинку виступає твердопаливний котел;
  • система опалення працює за допомогою теплового насоса;
  • виникла необхідність позбутися постійних перепадів температури;
  • потрібно заощадити як мінімум 25% теплоносія.

Буферна ємність для опалення: переваги

Розглянемо основні переваги купівлі буферної ємності, серед яких:

  • додаткова безпека і захист опалювальної системи від можливого перегріву;
  • забезпечення економічного споживання палива;
  • зникає необхідність у частому включенні теплового насоса. Більш докладні відомості ви можете отримати у наших фахівців.

Буферні ємності для твердопаливних котлів

Буферні ємності - це акумулюючі баки, головною функцією яких можна вважати акумуляцію надлишку тепла. Тепловий акумулятор підходить як для опалювальних комплексів з декількома джерелами тепла, так і для комплексів з одиночним джерелом.

Буферні ємності для твердопаливних котлів: загальні відомості

Тепловий акумулятор призначений для генерації енергії, яка застосовується для нагріву води та опалення кімнат у приміщенні. Для підігріву води внутрішня поверхня буферної ємності комплектується резервуаром, конструкція якого може мати різноманітні габарити, залежно від потреб споживача.

Застосування буферних ємностей в опалювальних системах, центром яких виступає твердопаливний котел, дозволяє значно знизити кількість коштів, які витрачаються на гаряче водопостачання та опалення будинку.

Акумулюючі баки для котлів на твердому паливі є своєрідною основою систем теплопостачання. При використанні такого теплового акумулятора ви зможете серйозно підвищити ККД опалювального пристрою. Отже, основною перевагою буферних ємностей є збереження та накопичення зайвої теплової енергії. Крім того, вони зберігають її протягом тривалого терміну.