Булерьян Сварог типу 01 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Булерьян Сварог типу 01

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Діаметр димоходу, мм 120
Вага, кг 62
Опалювальний об'єм, м3 200

Булерьян - пристрій, агрегат, який працює на твердому паливі. Використовують для опалення як житлових, так і виробничих приміщень. Буллер водночас сильно рівномірно перемішує тепле повітря по всьому об’єму приміщення. Принцип роботи такий: холодне повітря затягується в оперізувальну топку нижніх труб, а з верхніх викидається нагріте до 60-80 °C повітря. Власне температура печі у цей час не нагрівається, як це буває у «буржуйках». Буллер використовують для обігріву приміщень з об’ємом до 1000 м2. Це можуть бути дачні будинки, складські приміщення, майстерені, цехи, церкви, теплиці, приватні будинки і квартири. Об’єм топки - 0,05 м2.

Булерьян на сьогодні вважаються найкращим конвекційним опалювальним устаткуванням, яке відмінно підходить для обігріву житлових будинків, виробничих приміщень, теплиць, магазинів, складів та дачних будиночків з об’ємом до 1000 м2 в зимовий період. Якщо говорити про достоїнства печей булерьян, то в першу чергу, безумовно, варто виділити їх ККД - на даний момент воно складає практично 80%, що досить багато в порівнянні з будь-якими іншими опалювальними системами. При всьому цьому ті, хто наважуються булерьян купити, практично постійно дивуються приголомшливим співвідношенню ціни і якості!Булерьяни, які в Європі за велику теплову потужність називають "маленькими котельнями", абсолютно безпечні в експлуатації. Після завантаження в камеру згоряння палива і закривання герметичних дверцят на протязі 8-12 годин можна не хвилюватися ні про підтримання вогню, ні про небезпеку чадного газу - традиційного супутника пічок.

Печі булерьян являють собою суцільнозварний виріб, зроблений із сталі (4мм) і підперезані трубами, яка затягує прохолодне повітря з нижнього рівня будинку. У найкоротші терміни повітря повністю прогрівається. В результаті цього процесу, вже через десять хвилин після включення печі повітря, який пройшов через труби, прогрівається до потрібної температури. На виході він рівномірно прогріває приміщення.

Велика кількість людей давним-давно встигли оцінити всі плюси і властивості печі булерьян. Особливо актуальне використання таких опалювальних приладів для тих, хто виїжджає в заміський будинок по вихідних і не потребує постійного його опаленні. Незалежно від погодних умов і показників температури навколишнього середовища, піч булерьян справляється з поставленим завданням моментально. Тільки задумайтеся! У тому числі і сама невелика за типом-розміром піч булерьян дає близько 4,5 кубометрів теплого повітря протягом 60 секунд. Це при тому, що стандартна цегельна піч найчастіше прогріває приміщення тільки за добу.

Ще одним плюсом булерянів є простота в екслуатації. Він не буде витягувати з ваших кишень додаткових капіталовкладень, які присутні при встановленні стаціонарних систем опалення. Все частіше "Булерьян" стає резервним джерелом опалення в офісних приміщеннях з уже прокладеною системою труб і радіаторів.

Це водночас і запасний варіант на випадок відключення від центрального опалення чи газових мереж, і спосіб економії. Сьогодні при проектуванні будинків їх власники передбачають систему повітроводів від "Булерьян" для обігріву окремих приміщень або другого поверху. При закладаці грунтових теплових рукавів, агрегат можна розмістити в підвалі. У житлове приміщення "Булерьян" можна вписати в первозданному вигляді. Але якщо це буде суперечити вишуканому смакові господарів, агрегат нескладно замаскувати під камін.аже за західними мірками, газ та електрику, найбільш кмітливі земляки відкрили альтернативний і дешевий джерело тепла на твердому паливі, що дозволяє зекономити значні кошти.

Напишіть свій відгук

 • 14.12.2014
  Чи здійснюєте ви встановлення? Чи можливо пожете порекомендувати хорошого підрядника? Чи можливе встановлення такої печі в будинках з пічним опаленням(замість пєца) в уже готовий цегляний димохід?
 • 25.09.2014
  Булер'ян можна встановлювати у квартирах, якщо у вас є димохідний канал.
 • 25.09.2014
  У квартири такі не ставлять?
 • 25.09.2014
  Так, ви можете опалювати ваший гараж булер'яном але потрібно підібрати правильну потужність прилада. Вимога є до димоходу, він має бути не менше 6 метрів, сам булер'ян має розташовуватись на бетоній плиті або щось типу неї.
 • 25.09.2014
  Я можу ним гараж опалювати? Які вимоги до експлуатації?
 • 02.04.2014
  Будь ласка!!! Були раді допомогти.
 • 02.04.2014
  Дякую , за те що в короткий проміжуток часу доставили мені булярьян, та ще й безкоштовно!!
 • 02.04.2014
  Выход дымоотводящего патрубка составляет 120мм
 • 02.04.2014
  Какой выход дымоотводящего патрубка
 • 02.04.2014
  Пожалуйста, всегда готовы предоставить полезную консультацию
 • 02.04.2014
  Достаточно хорошая вещь, спасибо интернет магазину который помог подобрать мощность и рассказал о преимуществах Булерьяна
 • 02.04.2014
  Добрий день!! Вага булерьяну №1 становить 85 кг.
 • 02.04.2014
  Добрий день. Яка вага булерьяну №1
 • 02.04.2014
  Гарантійний термін експлуатації - 18 місяців з дня придбання речі
 • 02.04.2014
  Мене цікавить яка гарантія на цей булер’ян.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18