Buller

Фільтри

Діапазон цін

Булерьяни (піч калориферна) Buller в Києві

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Булерьян - це калориферна піч безперервної і об'ємної дії. Булерьян працює на деревині і її відходах. Стандартна опалювальна площа - від 100 до 1100 квадратних метрів. За допомогою повітропроводів, що підключаються до булерьянів, можна опалювати і кілька суміжних приміщень. Основний критерій відмінності печей - потужність роботи.

Принцип роботи булерьяну буллер

Холодне повітря засмоктується всередину нижнього ряду труб, встановлених на поверхні Булерьян. Всередині він нагрівається і виходить через верхні труби. Режими роботи булерьян контролюються користувачем і залежать від параметрів опалювального приміщення. Булерьян рівномірно опалює приміщення.

Спалювання твердого палива всередині булерьян відбувається методом тліючого горіння. У нижній частині утворюються Грубна гази, які піднімаються у верхню камеру. Тут їх «допалюють» спеціальні інжектори. Для цього з опалювального приміщення забирається повітря.

Булерьян обладнаний топкою, в яку закладається паливо. Топка замикається на ексцентриковий замок. На завантажувальної дверцятах розташований механічний регулятор потужності. Через великого об'єму топки і завантажувальних дверцят стає можливим використання великих полін в якості палива.

Булерьян - це бюджетна і економна альтернатива опалювальним котлам. Найчастіше їх використовують для обігріву складських приміщень, цехів, церков, проте це можуть бути і приватний або дачний будинок, а також квартира. Головне - врахувати специфіку приміщення. Для установки і роботи булерьяну вимагається обладнаний димохід.