Камелек

Фільтри

Діапазон цін

Булерьян (піч калориферна) Камелек в Луцьку

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Широку поширеність на сьогоднішній день мають печі - булерьян, які працюють абсолютно не залежно від електроенергії і газифікації. Булерьян - це економічне і комфортне опалення вашого приміщення дровами. Більшою мірою булерьян використовуються для опалення приватних будинків, дач, веранд, але при цьому їх можна використовувати як обігріву і в різних закладах, складах, цехах і тд.

Використання булерьянів Камелек

Булерьян Камелек - вітчизняна продукція, яка вже встигла себе зарекомендувати найвищою якістю і комфортом експлуатації. Виготовляються булерьян зі сталі найвищої якості. Камера згоряння має циліндричну форму, завдяки якій досить зручно робити завантаження паливного матеріалу. Також в булерьяні Камелек є повітряний підвід, через що досягається досить високий рівень ККД - близько 75-80%.

Виробляються булерьян Камелек декількох видів, залежно від потужності. Мінімальна потужність 6 кВт, максимальна - 35 кВт. При виборі булерьяна потрібно врахувати площа приміщень, які ви хочете обігріти. Так при максимальній потужності він здатний обігріти площу в 1300м3. Топляться булерьяни Камелек деревиною, при цьому ви вільно можете перемішувати її з папером, описками, різної лушпинням, не побоюючись ушкоджень.

Опалення булерьянами Камелек - економічне рішення для ваших приміщень, оскільки вимагають зовсім не багато деревини. Для досягнення і підтримки максимально комфортної температури в будинку, приміщенні вам знадобиться кілька разів на день робити завантаження деревини. У середньому дрова потрібно підкладати через 6-8 годин, залежно від потужності, яку ви задали в ньому. Процес завантаження палива досить легко, так як отвір для цього в булерьяні досить велика, завдяки чому ви можете просунути поліно повністю, а не обробляти його попередньо на частини.