Булер’яни

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Булер’яни в Івано-Франківську

  • Переглядати:
на сторінку

Булер’ян – це, по суті, калориферна піч, яка частіше всього працює на деревині і її відходах. Використання цього виду опалення вважається досить високоефективним способом обігріву різного типу приміщень та сушіння деревини чи інших матеріалів. Основна особливість даного виду печі – це рівномірний розподіл всього нагрітого повітря по приміщенню.

Експлуатація булер’янів

Також варто зазначити той факт, що під час своєї роботи прилад практично не нагрівається – енергія, яка з'являється при горінні палива, не тратиться дарма. Нагрівається тільки повітря, і воно миттєво випускається через численні труби верхньої камери.

Булер’ян складається із двох камер, у яких проходить так зване «тліюче горіння» палива. Коефіцієнт корисної дії печі булер'ян однаковий для всіх моделей і становить 75%. Печі «булер'ян» - удосконалений варіант усім нам відомої «буржуйки». Проте, дрова в «буржуйку», після згорання їх першочергової закладки, при незмінно потужній тязі в димоході, потрібно постійно підкладати. А у «булер’янів» тяга максимально обмежується, і при цьому поліна повільно та під впливом тепла від накопиченого у топці вугілля, тліють - відбувається піроліз деревини. Даний процес горіння без полум’я триває аж до 12 годин - приблизно настільки, якщо вірити інструкції, має вистачати одноразового завантаження палива. При цьому температура в самій печі залишається на рівні, який є безпечним для її цілісності.

Переваги булер’янів над іншими опалювальними приладами

Ось таким чином, головна перевага печі «Булерьян» - насамперед, у швидкому прогріванні приміщення та економній підтримці комфортного рівня температури, що не вимагає активної участі при цьому людини. Цю якість печі у повній мірі оцінюють дачники, які навідуються до своїх будиночків у холодну пору року. За їхніми словами, від температури у -7 °C до +15 °C приміщення з об'ємом близько 50 кубометрів нагріється приблизно за одну годину. За допомогою повітроводів можна планувати розподіл теплого повітря одразу по декількох приміщеннях будинку. Важливий плюс можна знайти і в тому, що витрата палива для печі булер'ян, у порівнянні із іншими типами печей, є помітно нижчою.

Як факт: за об'єму повітря в 300 кубометрів та температури зовнішнього повітря -25°C неопалюваний будинок до практично комфортних +18 °C прогрівається за 4 години, а після цього піч на дровах, що залишилися після закладки, діє ще приблизно годин 12.