Наші цінності — це чесність, відкритість, прозорість, лояльність, розвиток та професіоналізм. Наші цінності — це чесність, відкритість, прозорість, лояльність, розвиток та професіоналізм.

Наші цінності — це чесність, відкритість, прозорість, лояльність, розвиток та професіоналізм.

Команда ТМ «TermoUnion» —

це українська гуртова торгівельна команда, що займається продажем систем опалення та водопостачання з 2010 року. В асортименті представлено як і основні товари: бойлери, радіатори, котли, насоси; так і повна комплектація до вказаних товарів. Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів готовим рішенням — дати тепло та воду в їх будинки та оселі, прагнемо дати кожному клієнтові впевненість в майбутньому, адже ми щоденно працюємо над удосконаленням нашого асортименту та послуг для того, щоб скориставшись нашими послугами один раз — наші клієнти були задоволені результатом ще довгий час.

У нашій компанії зараз розміщені такі вакансії

Усі вакансії компанії «TermoUnion» на Work.ua

підписуйтесь на наші новини

Та отримуйте найвигідніші пропозиції!

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Забули пароль

Будь ласка, введіть адресу електронної пошти, який ви використовували для реєстрації. Ми надішлемо Вам новий пароль.

Ви успішно ввійшли!

H
Ласкаво просимо,

Информация о персональном кабинете:

adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis

nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo

Ласкаво просимо