Dani Beaver Base 16 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Dani Beaver Base 16

Код товару: 9939

Ціна: 5664 грн

немає в наявності

Котел твердопаливний Dani AOTB Побутові котли торгової марки “Dani” виробляються вже більше сорока років, і за цей час вони встигли стати одними із лідерів на ринку побутової опалювальної техніки, при цьому не тільки на українському ринку, а й на ринку країн СНД. Котли DANI АОТВ - це енергонезалежні котли, які є практично універсальним на незамінним продуктом для регіонів, де із питанням газифікації ще не покінчено. Твердопаливні котли Dani AOTB також без проблем можуть використовуватися у якості резервного теплогенератора. Призначені вони для спалювання твердих видів палива. Котли DANI АОТВ ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних будинків та різних будівель комунально-побутового призначення. Твердопаливні котли DANI АОТВ - для роботи у відкритій системі опалення.

Характерною особливістю котла DANI АОТВ є ергономічний дизайн, тому що покупець при виборі опалювального апарату серед аналогів, зазвичай вибирає котел з найбільш сучасним дизайном. Переваги: прекрасна можливість створення автономної опалювальної системи у тих регіонах нашої країни, де є проблеми із подачею магістрального газу і електрики; енергонезалежність: котли Dani AOTB не вимагають зовнішнього джерела електроживлення, їм достатньо просто дров чи вугілля для повноцінної роботи; економність - високий ККД (який ніколи не опускається нижче рівня у 81%), мінімальні експлуатаційні витрати, зовсім невисока вартість палива (для декого воно взагалі безкоштовне, тому такі котли дуже виявляються дуже вигідними); висока якість виготовлення - покупцю дається гарантія 3 роки, термін служби котла становить не менше 14 років; комфортність - компактний та прогресивний дизайн, порошкове фарбування, яке є стійким до зовнішніх впливів покриття; сервіс - комфортний і швидкий монтаж, простота в обслуговуванні і управлінні, післягарантійне обслуговування.

Під час виробництва котлів використовується ряд інноваційних технологій, що дозволяє створити продукт справді європейської якості. Лазерна різка металевого листа дозволяє виконати розкрій та обробку металу автоматично, а також дуже точно та якісно. Фарбування порошковими матеріалами на лінії полімерно-порошкового покриття є одним з найбільш прогресивних на даний момент методів отримання покриття, який відповідає всім технічно-експлуатаційним вимогам, які існують на сьогоднішній день для поверхонь даного виду та призначення. Гідравлічний листозгинальний прес обладнується спеціальною системою, яка підвищує якісь гнуття та точність згинів, в цьому допомагають також електронно-регульовані гідроклапани.

Робототехнічний комплекс для зварювання володіє великою універсальністю дій та надвисокою точністю операцій, яка в багато раз перевищує можливості людини. Для комплексу характерна висока надійність та постійна швидкість зварювання, що дуже зручно для проведення розрахунків продуктивності обладнання та виробництва в цілому. При виробництві котли випробовуються при тиску у 150 кПа, під час експлутації у котлі досягається тиск близько 70 кПа. Теплоносій може нагріватися до температури у 95?С (це його максимальна температура), при цьому мінімальна температура теплоносія із зворотнього потоку - 50?С. Після повного завантаження камери згоряння котел пропрацює, щонайменше, 8 годин. Отож, радимо вам звернути увагу на недорогий, але якісний український твердопаливний котел Dani AOTB.

Схожі товари

Спосіб доставки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється за умови часткової передоплати на наступні торгові марки:
  • Drew-Met
  • Корді
  • Marten
  • Rud

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Ін-Тайм / Делівері / Міст-Експрес

Відправляємо товар перевізником на ваш вибір: Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, Міст-Експрес
 

Самовивіз

Також ви можете забрати товар з нашого складу за адресою:
м. Львів, вул. Б. Хмельницького 225 а