Dani Beaver Base 16 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Dani Beaver Base 16

Код товару: 9939

Ціна: 5664 грн

немає в наявності

Котел твердопаливний Dani AOTB Побутові котли торгової марки “Dani” виробляються вже більше сорока років, і за цей час вони встигли стати одними із лідерів на ринку побутової опалювальної техніки, при цьому не тільки на українському ринку, а й на ринку країн СНД. Котли DANI АОТВ - це енергонезалежні котли, які є практично універсальним на незамінним продуктом для регіонів, де із питанням газифікації ще не покінчено. Твердопаливні котли Dani AOTB також без проблем можуть використовуватися у якості резервного теплогенератора. Призначені вони для спалювання твердих видів палива. Котли DANI АОТВ ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних будинків та різних будівель комунально-побутового призначення. Твердопаливні котли DANI АОТВ - для роботи у відкритій системі опалення.

Характерною особливістю котла DANI АОТВ є ергономічний дизайн, тому що покупець при виборі опалювального апарату серед аналогів, зазвичай вибирає котел з найбільш сучасним дизайном. Переваги: прекрасна можливість створення автономної опалювальної системи у тих регіонах нашої країни, де є проблеми із подачею магістрального газу і електрики; енергонезалежність: котли Dani AOTB не вимагають зовнішнього джерела електроживлення, їм достатньо просто дров чи вугілля для повноцінної роботи; економність - високий ККД (який ніколи не опускається нижче рівня у 81%), мінімальні експлуатаційні витрати, зовсім невисока вартість палива (для декого воно взагалі безкоштовне, тому такі котли дуже виявляються дуже вигідними); висока якість виготовлення - покупцю дається гарантія 3 роки, термін служби котла становить не менше 14 років; комфортність - компактний та прогресивний дизайн, порошкове фарбування, яке є стійким до зовнішніх впливів покриття; сервіс - комфортний і швидкий монтаж, простота в обслуговуванні і управлінні, післягарантійне обслуговування.

Під час виробництва котлів використовується ряд інноваційних технологій, що дозволяє створити продукт справді європейської якості. Лазерна різка металевого листа дозволяє виконати розкрій та обробку металу автоматично, а також дуже точно та якісно. Фарбування порошковими матеріалами на лінії полімерно-порошкового покриття є одним з найбільш прогресивних на даний момент методів отримання покриття, який відповідає всім технічно-експлуатаційним вимогам, які існують на сьогоднішній день для поверхонь даного виду та призначення. Гідравлічний листозгинальний прес обладнується спеціальною системою, яка підвищує якісь гнуття та точність згинів, в цьому допомагають також електронно-регульовані гідроклапани.

Робототехнічний комплекс для зварювання володіє великою універсальністю дій та надвисокою точністю операцій, яка в багато раз перевищує можливості людини. Для комплексу характерна висока надійність та постійна швидкість зварювання, що дуже зручно для проведення розрахунків продуктивності обладнання та виробництва в цілому. При виробництві котли випробовуються при тиску у 150 кПа, під час експлутації у котлі досягається тиск близько 70 кПа. Теплоносій може нагріватися до температури у 95?С (це його максимальна температура), при цьому мінімальна температура теплоносія із зворотнього потоку - 50?С. Після повного завантаження камери згоряння котел пропрацює, щонайменше, 8 годин. Отож, радимо вам звернути увагу на недорогий, але якісний український твердопаливний котел Dani AOTB.

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18