Котел твердопаливний чавунний Demrad Qvadra Junior CL6 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Котел твердопаливний чавунний Demrad Qvadra Junior CL6

Код товару: 12628

Ціна: 19242 грн

немає в наявності

Діаметр димоходу, мм 160
Корисний об'єм камери згорання, л 72
Країна-виробник товару Туреччина
Площа обігріву, м² 410
Потужність, кВт 41
Вага, кг 274
Водяний контур ні
Гарантія, р 3
Об'єм теплообмінника 40

Котел твердопаливний чавунний Demrad Qvadra Junior CL6

Котли Demrad Qvadra серії Junior-CL 6 - являють собою нову бюджетну модель твердопаливного котла з чавунним теплообмінником з поліпшеними показниками і призначені для економічного та екологічного опалення будинків і виробничих приміщень.

Теплообмінник котла з сірого чавуну з підвищеною еластичністю дуже стійкий до корозії, яка може виникати при низькій температурі теплоносія в зворотній лінії, низькій температурі димових газів або високому вмісті води в завантаженому паливі. Унікальна запатентована конструкція чавунного теплообмінника з двухходовим каналом для вихідних гарячих топкових газів забезпечує один з найвищих показників ефективності серед подібних котлів на ринку поряд з низьким рівнем забруднення навколишнього середовища. Пальник не входить в комплектацію і замовляється окремо.

Переваги Demrad Qvadra Junior-CL 6:

  • Запатентована двоходова конструкція чавунного теплообмінника, що створює високу турбулентність потоку димових газів, що забезпечує відмінні показники роботи котла.
  • Спеціальний технологічний люк в нижній дверцятах, який дозволяє встановлювати на котел пелетних, газову, рідкопаливну тощо. Види пальників, що робить котел більш універсальним.
  • Компактні розміри котла, що дають можливість його установки в невеликих приміщеннях.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18