Корді

Фільтри

Діапазон цін
Виробник

Димохідні газові котли Вулкан Корді в Чернівцях

на сторінку

Димохідні газові котли Вулкан - це продукція українського виробника. Заснований в 1968 році як завод з виробництва деталей для авіаційної техніки, з плином років сьогоднішній Красилівський завод у Хмельницькій області розвивався і розростався. І ось з 2001 року тут випускають опалювальні апарати «Вулкан». Зараз це розвинутий і конкурентоспроможний виробник, який робить упор на якості та ефективності продукції. На сьогоднішній день підприємство виробляє 46 різновидів опалювальних приладів.

Загальна характеристика димохідних газових котлів Вулкан

Газові димохідні котли «Вулкан» призначені для опалення або опалення і забезпечення гарячою водою приватних будинків, квартир та приміщень комунально-побутового призначення. Котли працюють на природному газі зниженого тиску. Газові котли з відкритою камерою згоряння здійснюють викид продуктів згоряння через димохід, підключаються до газової магістралі і системі подачі гарячої води (якщо вони двоконтурні). Перед автоматикою рекомендований до установки фільтр для газу. У середньому тривалість служби таких газових котлів - не менше 13-14 років.

Кілька слів про димохід

Для виведення продуктів згоряння з сучасних газових котлів, в тому числі і з «Вулкана», краще використовувати металеві димові труби зі спеціальної кислотостійкої нержавіючої сталі. Такі димоходи сучасні, а також волого-і морозостійкі і не дозволять конденсату викликати пошкодження або порушення своєї роботи.