Demrad

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Димохідний газовий котел Demrad в Івано-Франківську

на сторінку

Димохідні котли були і залишаються популярними на ринку опалювальних котлів. Серед їх розмаїття вигідно виділяється продукція турецького виробника DemirDokum. 48 країн світу, 4 континенту вже оцінили і продовжують вибирати котли Demrad протягом більш ніж 50 років. Компанія заснована в 1954 році і займається виробництвом опалювального і водогрійного обладнання, радіаторів, газових колонок, конвекторів і кондиціонерів. У багатьох країнах Demrad визнані лідерами серед співвідношення ціни і якості в виробленої продукції. Тут же мова піде про димохідних газових котлах виробництва Demrad.

Особливості димохідних газових котлів Demrad

Як відомо, опалювальні і водонагрівальні котли можуть працювати на твердому паливі (відповідно, це твердопаливні котли) або на газу (котли газові).

Газові котли встановлюють у приміщеннях з газопроводом - це доступний та зручний спосіб обігріву вашого житла. Таким чином, для установки газового димохідного котла необхідні, насамперед, газопровід і димар. 

Димохідні котли Demrad виробляються по сучасній гнучкою технологією лиття з урахуванням безлічі нюансів в монтажі, використанні та обслуговуванні. Виробник витримує всі необхідні норми: це і ергономічний дизайн, і компактність, і гарантія довготривалої роботи вашого котла.

Переваги Demrad

Серед безлічі газових димохідних котлів на сучасному ринку виробник Demrad володіє рядом переваг. По-перше, Demrad пропонує покупцеві доступну ціну і високий ККД одночасно. По-друге, котли Demrad володіють простою і зрозумілою системою управління. І нарешті, Demrad має Український сертифікат якості і забезпечує сервісне обслуговування на території всієї України.