Фільтри

Діапазон цін
Виробники
  • Нержавійка
Діаметр, мм
Товщина стінки, мм
Тип виробу

Димоходи для газових котлів в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Обладнання димоходу - обов'язкова умова для димохідного котла. Для газових димохідних котлів найчастіше встановлюють сталеві димоходи - вони швидше нагріваються, отже, в них швидше утворюється тяга. 

Яким чином це відбувається: різниця у висоті між вхідним і вихідним отворами димоходу, а також різниця температур на вході і виході створюють димохідну тягу, яка відводить за межі вашого будинку відпрацьовані продукти роботи котла - так звані продукти згоряння. 
Димохідні котли ще називають котлами з відкритою камерою згоряння або котлами з природною тягою. 
Отже, яким же має бути димохід для газового котла чим відрізняється від димоходу для твердопаливного котла
Перш за все, візьміть за правило таке: ви робите димохід під котел, а не вибираєте котел під димохід. Якщо того зажадають модель і конструкція вашого газового котла - димохід можна повністю переобладнати. Порівняно з тією вартістю, в яку обійдеться вам котел, реорганізація димоходу - це дрібниця. 
Перетин димоходу повинно відповідати вимогам виробника вашого котла. Для кожної специфікації воно може бути різним, але принцип один: занадто широкий димар - великі тепловтрати, занадто вузький димохід - уповільнений відвід продуктів згоряння. 
Димохід газового котла виконується з негорючого матеріалу. Мінімальна опірність до вогню для димохідного матеріалу складає 60 хвилин. Крім цього, необхідно забезпечити герметичність димоходу - вона, як і перетин, безпосередньо пов'язана з тепловтратами. 
Димохід повинен бути вертикальним. Максимальне відхилення - 30 градусів. Звуження по всій довжині димоходу неприпустимі.