Roda

Фільтри

Діапазон цін

Електричні конвектори Roda в Чернівцях

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Електричні конвектори Roda забезпечать якісний обігрів невеликих площ за помірною ціною. Технічні параметри, матеріали і процес роботи гідні похвали. Електричні конвектори не вимагають для роботи газу - їх досить просто включити в розетку. Електронний конвектор відрізняється також тонкістю і компактністю.

У нашому інтернет-магазині представлені дві лінійки електричних конвекторів Roda: Viva і Bravo. Моделі конвекторів Bravo оснащені електронним термостатом. Моделі Viva управляються механічно. Датчики температури в моделях ідентичні.

Управління температурою спрощене до крайнощів і комфортне одночасно: потужність виставляється на повну або половинну. Вбудований іонізатор повітря. Робота електричного конвектора абсолютно безшумна, на відміну від газових конвекторів. Захист від бризок рівня IP24.

Електричні конвектори Roda не розжарюються під час роботи - температура корпусу не підніметься вище 60С. Можлива настінна і підлогова установка. Конвектори Roda НЕ пересушують повітря в кімнаті. Вони економні і функціональні.

Класичний розрахунок - один електричний конвектор для однієї кімнати. В середньому конвектор з потужністю 1,5-2 кВт здатний опалити кімнату в 15-20 квадратних метрів.

Широка лінійка представлених моделей полегшить вам вибір; репутація виробника підкріпить впевненість у якості; простота роботи та обслуговування скажуть останнє слово. Купуючи електричний конвектор Roda, ви купуєте тепло, комфорт і безпеку для свого будинку і сім'ї. Roda - це найкращий вибір для електричного опалення.