Electrolux

Фільтри

Діапазон цін

Конвектори електричні Electrolux в Луцьку

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Якщо звернути увагу, сама назва бренду Electrolux говорить про якість і комфорт. Це електричні конвектори останнього покоління - ви не знайдете нічого кращого. Висооточний електронний термостат, таймер на 24 години, дисплей для управління - це тільки початок всього списку. Електричний конвектор Electrolux має ергономічний дизайн, аеродинамічнішу форму та інноваційну конструкцію - нагрівальний елемент знаходиться досить низько в корпусі конвектора. Такі особливості покликані поліпшити теплообмін і конвекційну тягу на всій площі приміщення. Нагріте внизу повітря прямує вгору з високою швидкістю. Нагрівальний елемент має черепашково структуру - ця спеціальна обробка його поверхні підвищує площу поверхні тепловіддачі на 25%. Все це є заслугою кращих фахівців компанії Electrolux.

Режими роботи - повна і половинна потужність. Класична захист рівня IP 24. Можливість настінної і підлогової установки.

Унікальна особливість електричних конвекторів Electrolux - це очищення повітря. В конвекторе встановлено пиловий, вугільний, катехиновий і nano-silver фільтри.

Пиловий фільтр з антистатичної функцією за допомогою напруги утримує пил; неприємні запахи, тютюновий дим і хімічні сполуки нейтралізує вугільний фільтр; катехиновий фільтр займається бактеріями і вірусами. Нарешті, nano-silver фільтр з іонами срібла має антибактеріальні властивості - він очищає повітря і іонізує його.

Філософія компанії Electrolux - це екологічне і безпечне функціонування. Electrolux піклується про ваш просторі життя і роботи - творці передбачили всі рішення для основних недоліків звичайних електричних  та газових конвекторів