Конвектори електричні

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конвектори електричні в Києві

  • Переглядати:
на сторінку

Електричні конвектори - це, практично, найбільш простий і, в той же момент, найбільш популярний вид опалення. Хтось вибирає електричні конвектори з причини прийнятного рівня цін та економності, комусь подобається велика різноманітність дизайну приладів, а комусь подобається простота монтажу конвектора і універсальність. Електричні конвектори можна легко використовувати для обігріву будь-яких приміщень, де є електрика в якості або основного, або додаткового джерела тепла.

Експлуатація електричних конвекторів

І що ж таке являє собою електричний конвектор? Це досить проста конструкція, яка складається з корпусу, а ще нагрівального елемента, також з системи управління опалювальним приладом. В основу роботи електроконвектора покладено принцип конвекції: нижні шари повітря, що знаходиться в приміщенні, при нагріванні піднімаються вгору; верхні шари, які віддають своє тепло оточуючим предметів, швидко остигають, після цього стають важчими і, отже, переміщуються вниз. Таким чином, приладом створюється постійна циркуляція нагрітого повітря в приміщенні, що забезпечує комфорт і тепло.

Електроконвектор служить, в першу чергу, для того, щоб посилити цей процес конвекції і зробити його ще більш ефективним і спрямованим. Холодне повітря, яке надходить в гратчасті отвори внизу електроконвектора, нагрівається за допомогою нагрівального елемента, а потім виходить назовні вже теплим через верхні грати електричного конвектора. В інших моделях також передбачений вентилятор, який видуває гаряче повітря через додаткові прорізи, які пророблені знизу електричного конвектора, прискорюючи цим прогрівання приміщення.

В якості елемента нагрівання в електричних конвекторах використовують обребрений ТЕН, який виробляється з різних сплавів алюмінію. Трохи рідше використовується спіральний провід, що складається зі сплаву нікелю та хрому або сталі.

Корпус електроконвектори, як правило, забарвлюється в світлі кольори. Це роблять навмисно, тому що світлі тони поглинають і випромінюють менше тепла.

Принципи управління електричних конвекторів

Особлива увага приділяється управлінню електроконвекторими. У більшості сучасних моделей вже вбудований автоматичний термостат, він дозволяє регулювати роботу приладу і економити електроенергію, відключати або включати нагрівальний елемент в залежності від даних сенсора температури.

Одна з причин, через яку електроконвектори користуються такою популярністю у споживачів - це високий ступінь безпеки . Усі без винятку конвектори обладнані вбудованим захистом від перегріву, який передбачає відключення в умовах підвищення температури всередині приладу з яких-небудь причин: випадкове потрапляння на грати сторонніх предметів, падіння опалювального приладу або несправності термостата.

При виборі електроконвектора, насамперед, слід керуватися наступними параметрами: споживана потужність, форм-фактор (виконання, форма) обігрівача (настінний або підлоговий, плінтусний ), габарити, вид вбудованого терморегулятора, клас захисту.