Erem

Фільтри

Діапазон цін

Навісні електричні котли Erem в Луцьку

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Сьогодні електричні котли стали досить популярною продукцією, на яку є не малий попит. Електричні котли - «нове слово» в системі опалення, яке дозволить вам використовувати його як альтернативу центральному опаленню.

Переваги застосування електричних котлів Erem

З усіх українських виробників дуже добре відрізняється продукт компанії Erem, який хоч і кілька років на ринку, але вже зарекомендував себе як дуже надійний і комфортний. Erem випускає котли, які призначені для опалення не тільки окремих будинків, але також і громадських споруд. Завдяки своїй компактності навісні котли багато місця не займають, до того ж не вимагають цілої кімнати для безтурботної роботи. Завдяки не великій вазі подібні котли дуже просто і зручно монтувати на стіну. Також великим плюсом є їх екологічність. Дизайн досить простий, але і дуже лаконічний. Це дозволяє йому добре вписатися у ваше приміщення. Система роботи котла повністю автоматична, тому вашого втручання буде потрібно мінімум. Працюють котли Erem зовсім безшумно, що забезпечить вам комфортне перебування біля них. Також у продукції Erem добре продуманий захист. Котел термостійкий , тому при максимальному нагріві ви не зможете обпектися об котел. Також котел оснащений термодатчиками, що дозволяє вам самостійно вибирати температуру нагрівання. Максимальна температура, до якої розігріваються електричні котли - 85 градусів. Також дана продукція може похвалитися дуже високим рівнем ККД - 98%, завдяки чому котли є дуже економічними. А завдяки тому, що ТЕНи виконані з високоякісної нержавіючої сталі ваш котел прослужить вам набагато довше, при цьому не доставляючи вам клопоту.

Навісні електричні котли Erem - дуже якісна продукція, яка нічим не поступається імпортним виробникам, але в ціні більш вигідна.

Виробник дбає про своїх покупців, надаючи їм гарантію на продукцію близько 2 років.