Kospel

Фільтри

Діапазон цін

Навісні електричні котли Kospel в Тернополі

на сторінку

Електричні котли є прекрасною альтернативою для контролю мікроклімату. Якщо ви не хочете або не маєте можливості встановлювати газовий або твердопаливний котел, вам на допомогу прийде електричний. Перед іншими типами електрокотли вигідно відрізняються компактністю, простотою установки і роботи. Тут не потрібна топочная, не потрібен димар або парапет, не потрібно закуповувати паливо на зиму і десь його зберігати. Погодьтеся, якщо ви живете в квартирі - це прекрасний варіант.

Котли Kospel - це широка лінійка навісних електричних котлів, покликана забезпечити ваш комфорт і тепло в будинку. Легкість в установці і роботі, відсутність додаткових витрат для монтажу приємно здивують. Ці котли підійдуть для роботи в приміщеннях, де відсутнє газопровід або можливість побудови димоходу. При всіх цих перевагах, котли Kospel не поступаються ні в КПД, ні в опалювальної площі і діапазоні потужностей. До речі, ККД у таких котлів становить не нижче 99%.

Kospel випускають моделі з ручним регулюванням і програматором. Програматори, або регулятори, контролюють включення і виключення котла в залежності від температури в кімнаті.

Потужність моделей Kospel стартує з 4кВт - такого котла буде достатньо для обігріву середньостатистичної однокімнатної квартири. Необхідну вам потужність потрібно підбирати з урахуванням теплового балансу об'єкта. Основні критерії - висота стель, тип радіаторів, - тобто, всі фактори, які можуть вплинути на тепловтрати в кімнаті.

Крім уже перерахованих переваг, котли Kospel відрізняються також невеликою вагою і компактними розмірами. Не забуває виробник подбати і про дизайн - електрокотли ергономічні і сучасні.