Навісні електричні котли

Навісні електричні котли в Чернівцях

на сторінку

На сьогоднішній день найбільш зручним способом опалення приміщень є електричне опалення, яке за суттю не дуже витратне і до того ж дуже зручне. Широке поширення електричні котли мають у приватних будинках, але також можуть використовуватися і для комерційних об'єктів. В експлуатації котли дуже зручні, оскільки для них не потрібно мати окрему кімнату, завдяки своїй компактності і не великій вазі його можна вішати як у ванній, так і на кухні або інших бажаних кімнатах.

Принципи роботи навісних електричних котлів

Потрібно відзначити простоту і зручність подібних котлів в тому, що вони не містять механічних частин. Електричні котли досить прості у догляді та ремонті. Ви безпроблемно можете мити або чистити котли, не боячись пошкодити поверхню, так як всі без винятків котли покривають високоякісної емаллю. Виробляються електричні котли зі сталі, що і сприяє їх не великому вазі. У середньому, вага коливається від 20 до 35 кілограм. Дизайни котлів дуже прості і привабливі. На кожному з котлів також є панель, яка регулює температуру, а також надає можливість змінювати режим нагрівання. Терморегулятори досить прості у використанні. Заплутатися тут точно не буде в чому. Подібні котли досить екологічні, так як не викидають шкідливих продуктів згоряння. При виборі електричного навісного котла ви обов'язково повинні враховувати площу, яку плануєте обігріти. Відповідно до цього вам вже легко буде визначиться з потужністю котла. В основному потужність котлів починається від 3 кВт і закінчується 60 кВт. Для будинку цілком достатньо буде від 3 до 25 кВт. Від 25 до 60 кВт буде краще встановлювати у великих системах опалення. Також електричні котли мають хороший захист від перегріву, завдяки спеціальним датчикам.

Всі модельні ряди продукції, яка сьогодні представлена на ринку - достатньо недорогі і доступні більшості покупців. Електричні котли славляться своєю надійністю, тому можете бути впевненими, що проблем в процесі обігріву не буде.