Титан

Фільтри

Діапазон цін

Навісні електричні котли Титан в Чернівцях

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

На сьогоднішній день електричні котли стали відмінною альтернативою центральному опаленню. Це екологічно чистий процес опалення, без викиду шкідливих речовин в атмосферу. Що не мало важливо, так це те, що працюють електричні котли практично безшумно, це важливо для комфорту людини.

Характеристика навісних електричних котлів Титан

На ринку даної продукції вже добре зарекомендував себе виробник Титан. Ось уже протягом 20 років котли даного виробника опалюють як житлові, так і промислові будівлі. Навісні електричні котли Титан здатні опалити площу від 30 до 1000 м2. Їх можна встановлювати, як у нову систему, так і у вже існуючу систему з нагріваючими приладами, які працюють за паралельності. Потужність даних котлів коливається від 3 до 100 кВт. Завдяки автоматиці можна встанови комфортну для себе температуру обігріву. Максимальна температура нагріву - 99 градусів. Котел завдяки вбудованим датчикам, ніколи не нагріється вище встановленого максимуму. При цьому не вимагаючи постійного контролю над його роботою. Виготовляються з високоміцної добірної сталі. Гріючим елементом в котлах виступає ТЕН, який виготовляється тільки з добірної нержавіючої сталі. Даний аспект гарантує вам надійність в подальшій роботі. Навісні електричні котли дуже компактні з не великою вагою. При всьому цьому зберігся досить привабливий мінімалістичний дизайн. На більшості котлах є вбудовані терморегулятор і датчики роботи. Завдяки тому, що електричний котел монтується на стіну, він досить компактно може вписатися в будь-який обраний вами приміщення.

Деякі моделі цього виробника включають в себе додаткові функції. Так в певних котлах є запобіжні клапани і клапани скидання повітря. Також є аварійне автоматичне відключення електричного котла.

Електричні навісні котли Титан безпечні і комфортні в роботі, при тому і коштують зовсім не дорого.