Титан

Фільтри

Діапазон цін

Підлогові електричні котли Титан в Львові

на сторінку

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Підлогові електричні кoтли Титан - запорука екoлогічного опалення. При роботі таких кoтлів не відбуваються шкідливі викиди продуктів згоряння в атмосферу.

Експлуатація підлогових електричних котлів Титан

Призначені електричні котли для обігріву як великих приміщень, так і приватних будинків, квартир. Завдяки тому, що котли випускаються з різними показниками потужності - ви легко зможете підібрати найбільш підходящу модель для вашого приміщення. Так кoтли з потужністю від 2 кВт до 20 кВт відмінно підійдуть для індивідуального використання, а котли з потужністю від 20 кВт до 60 кВт вже можна використовувати як джерело обігріву на більш великих площах, наприклад, в промислових об'єктах. Площа, яку кoтли здатні обігріти - від 30 м2 до 1200 м2.

Бoльшість електричних котлів мають як автоматичне, так і ручне управління. Завдяки тому, що середня вага електричних кoтлів Титан знаходиться в рамках 40 кілограм, їх дуже просто монтувати. Також під котли зовсім не потрібно виділяти окреме приміщення, ви сміливо зможете розмістити котел в одній їх відповідних для цього кімнат, при цьому не захаращуючи простір. Експлуатація кoтлів не складна і, що не мало важливо, безпечна, так як всі моделі котлів мають термоізоляцію, до того ж мають захист від перегріву контура. Також у більшості котлів мається запобіжна система. Так якщо котел не досяг робочого тиску теплоносія котел не зможе почати роботу. Це можливо завдяки вбудованим датчикам проток. Але якщо ж тиск набагато перевищує допустимі норми, тоді моментально буде спрацьовувати клапан безпеки. Із найбільших плюсів подібних кoтлів потрібно відзначити те, що вони абсолютно беззвучні, не створюють шуму.

Коштують електричні котли Титан зовсім не дорого. При цьому ціна ніяк не впливає на якість, так як всі виробники подібних кoтлов вже зуміли переконати споживачів у своїй надійності.