Котли електричні

Електричні котли в Тернополі

  • Переглядати:
на сторінку

Котли електричні досить успішно застосовуються з метою опалення житлових будинків, а також для встановлення опалення в адміністративних і виробничих будівлях. За своєю безпосередньою специфіці електричні котли мають ряд незаперечних переваг порівняно з твердопаливними та газовими котлами.

Основні переваги у виборі електричних котлів

Основним елементом такого електричного котла є теплообмінник. Цей теплообмінник складається з бака з одним або декількома ТЕНами (електричними нагрівачами ) і електронного блоку управління. Але, по правді кажучи, сучасні електричні котли від провідних виробників за своєю конструкцією складніші і функціональні.

Якщо купуєте електричний котел, ви купуєте високотехнологічне опалювальний пристрій, і воно буде оснащено циркуляційним насосом, також укомплектований розширювальним баком, а ще запобіжними клапанами і необхідними фільтрами. Електричні котли, які мають не дуже велику потужність, можуть бути і однофазними (220 В), і трифазними (напруга 380 В). Опалювальне обладнання з потужністю більше 12 кВт виробляється переважно трифазним.

Придбання електричного котла дозволяє ефективно та економно опалювати будь-яке приміщення заміського будинку або котеджа. Випускають котли електричні в двох виконаннях, з урахуванням способу монтажу.

Підлогові котли, як правило, є більш потужними, ніж настінні (від 60 кВт) і призначаються для обігріву великих і дуже великих площ. Але все-таки більшість котлів проводиться для здійснення настінного монтажу. Такі електричні котли - це агрегати з потужністю аж до 60 кВт і опалювальною площею до 600 квадратних метрів.

До переваг електричних котлів можна віднести:

  • екологічну безпеку - відсутні шкідливі викиди;
  • відсутність потреби влаштовувати димохід, виділення місця під котельню кімнату;
  • високий ступінь безпеки, відсутність необхідності використовувати газ або інші горючі суміші;
  • відсутність необхідності для додаткового місця зберігання палива;
  • установка такого електричного котла зазвичай обходиться значно дешевше монтажу обладнання на інших видах палива;
  • немає необхідності для частого сервісного обслуговування (на відміну від рідкопаливних котлів);
  • простота, зручність експлуатації, управління;
  • високий рівень ККД котла.