Ferroli Blue Ocean SEV 50 - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Ferroli Blue Ocean SEV 50

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Внутрішнє покриття баку емаль
Гарантія (бак/електрична частина), р 5/1
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Діапазон регулювання температури, °С 35-75
Можливість заміни на потужніший тен так
Наявність дисплею ні
Наявність магнієвого аноду так
Регулятор потужності внутрішній
Час нагріву до 65°С, хв 125
Вага, кг 18.8
Мінімальний тиск, бар 0.8
Ступінь захисту IP X4

Ferroli Blue Ocean SEV 50

Електричні водонагрівачі Ferroli Blue Ocean з серії SEV - сучасні накопичувальні бойлери, що мають потужність 1,5 кВт. Ferroli Blue Ocean встановлюються вертикально, спосіб монтажу бойлера - настінний.

Внутрішній накопичувальний бак бойлера зроблений з холоднокатаної сталі дуже високої якості. Відсутність фреону в теплоізоляції бака бойлера, а також використання поліуретанової піни високої щільності допомагають значно знизити енерговитрати. Поверхня всередині накопичувального бака покривається спеціальною емаллю, що значно підвищує термін експлуатації бойлера, робить бак надійніше. Електричний водонагрівач Ferroli обладнаний зручною панеллю керування, на якій є і індикатор роботи приладу, і регулятор температури. Зовнішня поверхня бака бойлера покривається шаром спеціальної полімерної фарби, яка має досить високий опір теплопровідності і допомагає знизити тепловтрати.

Бойлер Ferroli Blue Ocean SEV має «мокрий» ТЕН і працює на максимальному тиску в 0.8 МПа.
Всі бойлери Ferroli перевіряється на заводі при тиску в 15 Бар. Також всі водонагрівачі поставляються з запобіжним клапаном, який монтується всередині накопичувального бака - це захищає від перевищення тиску під час експлуатації електричного водонагрівача. Що стосується безпеки використання бойлера - крім запобіжного клапана, конструкцією передбачено ще два запобіжних пристрої бойлера. Одне стежить за температурою води в баку, перешкоджаючи замерзання і перевищенню максимальної температури, а інше усуває можливість виникнення перегріву.

Ще однією перевагою водонагрівачів Ferroli Blue Ocean є мідний нагрівальний елемент. Також конструкцією передбачений великий магнієвий анод. Клас безпеки бойлера Ferroli - IP X4.

Всі гідравлічні підключення до бойлера мають діаметр півтора дюйма. Діапазон температур, до яких електричні водонагрівачі Ferroli можуть нагрівати воду: від 35°C до 75°C.

Всі конструктивні особливості бойлера Ferroli зроблені для того, щоб домогтися максимальної надійності та безпеки електричного водонагрівача. На бак бойлера виробник дає гарантію 3 роки, а на електричну частину поширюється гарантія протягом 1 року.
Бойлери Ferroli Blue Ocean SEV випускаються з трьома різними обсягами внутрішніх баків - є моделі з баками на 50 л, на 80 і на 100. Всі моделі даної серії мають глибину 48 см і ширину 45 см. Відрізняються зовні тільки висотою і вагою: для моделі з баком 50 л висота 574 мм, вага - 18,8 кг; для моделі 80 л - висота 792 мм, а вага - 23,4 кг; і для моделі з баком 100 літрів висота бойлера - 949 мм, майже метр, а вага - майже 25 кг (24,5).

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18