Gorenje GBFU 80 E-DD - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Gorenje GBFU 80 E-DD

Код товару:

Ціна: 0 грн

немає в наявності

Внутрішнє покриття баку емаль
Гарантія (бак/електрична частина), р 7/2
Діаметр підключення, дюйм 1/2
Діапазон регулювання температури, °С 30-75
Наявність дисплею так
Наявність магнієвого аноду так
Потужність тенів, кВт 1
Регулятор потужності зовнішній
Товщина стінки баку, мм 2
Час нагріву до 65°С, хв 180
Вага, кг 30
Країна-виробник товару Сербія
Мінімальний тиск, бар 1
Ступінь захисту IP 24

Gorenje GBFU 80 E-DD

Електричний водонагрівач (бойлер) Gorenje GBFU 80 E - DD є накопичувальним водонагрівачем, тому легко зможе забезпечити водоразбор з декількох точок, не обмежуючись тільки однієї, як, найчастіше, це відбувається у випадку з проточними водонагрівачами.

На нагрівання води у разі використання бойлера Gorenje витрачається зовсім невелика кількість електроенергії - водонагрівач економить 10 відсотків витрати електроенергії. Тобто, маємо ще один плюс для даного бойлера - економічність.

Так само увагу покупців приверне доступна і демократична ціна на електричний накопичувальний водонагрівач. Цікаво, що даний бойлер можна встановлювати не тільки вертикально, але й горизонтально - економія і раціональне використання простору ще ніколи нікому не заважали.

Електричний водонагрівач обладнаний цілими двома ТЕНами, до того ж ще й сухими, що не тільки зробить нагрівання води ефективніше, а й значно продовжить термін експлуатації бойлера.

За дві з половиною години ваш бойлер Gorenje зможе нагріти великий бак з водою до максимальної температури. При цьому номінальна потужність електричного водонагрівача досить невелика, що дозволить витрачати електроенергію досить економно.

Магнієвий анод, який традиційно встановлюють практично в усі бойлери, присутній і тут - він допоможе боротися з бактеріями, присутніми у воді всередині бака бойлера, а також захистить від корозії.

Як будь-який інший сучасний електричний водонагрівач, Gorenje GBFU 80 E - DD має кілька рівнів захисту: система захисту водогрійного приладу усуне небезпеку зайвого перегріву пристрою, захистить від замерзання, вбереже від виникнення вогнищ корозії і запобігає виникненню мікротріщин.

Сучасність також передбачає і простоту і зручність в експлуатації бойлера і його обслуговуванні, догляді за водонагрівачем. Внутрішні процеси бака бойлера зручно контролюються в будь-яку хвилину за допомогою індикаторів температурного режиму бойлера і роботи нагрівальних елементів.

Економічність використання даного електричного водонагрівача підвищує також можливість його роботи в економному режимі, який передбачає швидке нагрівання гарячої води, але, при цьому, з мінімальними витратами енергії .

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18