Газова колонка Demrad C 275 S - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Газова колонка Demrad C 275 S

Код товару: 13653

Ціна: 3960 грн

Вага, кг 10
Гарантія, р 3
Діаметр димоходу, мм 110
Діаметр підключення газу, дюйм 1/2
Діаметр підключення, дюйм 3/4
ККД, % 88
Країна-виробник товару Туреччина
Мінімальний тиск, бар 0,1
Наявність датчика контролю тяги так
Наявність датчику контролю температури теплообмінника так
Наявність дисплею ні
Продуктивність, л / хв 10
Розпал п'єзо
Тип димохідна
Тип колонки димохідна

Газова колонка Demrad C 275 S

Газова колонка Demrad C 275 S - це сучасний, високотехнологічний пристрій для нагріву побутової води, який обладнано всіма необхідними для експлуатації в сучасних побутових умовах ступенями безпеки і захисту. Газова колонка Demrad дає користувачеві можливість регулювати силу потоку води, дозволяючи споживати гарячу воду комфортної температури. Перший розпал колонки виконується за допомогою п'єзо-елемента, всі подальші - від запальника, або гніту. Споживач має можливість модулювати потужність колонки, подстраіваівать її до зміни тиску подаваного газу та води, що збільшує комфорт використання.

Ще одна відмінна риса - модульований пальник, що забезпечить сталу, незмінну температуру води на виході з колонки. Газові колонки Demrad обладнуються якісним теплообмінником, який виконаний з міді. Втрати тепла під час роботи колонки знижені на 10-15% в середньому завдяки якості та конструкції мідного теплообмінника, який обладнаний «мідної сорочкою».

Як уже згадувалося, конструкцією колонки передбачений надійний, продумана система безпеки, яка включає 6 ступенів. Теплообмінник колонки не нагрівається, якщо немає протоку води. Якщо пілотне полум'я колонки гасне, автоматично закривається надходження в колонку газу за допомогою електромагнітного клапана. У разі високого тиску води для запобігання пошкодження водогрійного приладу зайвий тиск скидається за допомогою клапана безпеки тиску.

Спеціальна система безопасноти ОРВ контролює рівень кисню, щоб відключити колонку ще до того, як його стане критично мало в повітрі, щоб запобігти потенційну загрозу життю споживача. При відсутності тяги в димоході , спрацьовує датчик тяги: він відключає зв'язок між термопарою, яка розміщена на пальнику, і електромагнітним клапаном газового блоку. Також це з'єднання відключається у випадку занадто великої температури проходить води або відсутності протоку. Це здійснюється завдяки термостату перегріву.

Можлива робота газової колонки без підключення до електричної мережі. Запалювання колонки проводиться плавно, що теж важливо. Колонка працює стійко при зміні тиску води, що поступає, не змінюючи температуру вже нагрітої води на виході. Також колонка нормально працює при мінімальному допустимо тиску води і газу. Є можливість переведення колонки на роботу на зрідженому газу.Колонка побудована модульно, що дає можливість зручно доступать до вузлів і агрегатів колонки спереду. Колонка газова Demrad C 275 S - це дизайн, спроектований італійцями, і зручні компактні розміри, передбачені конструкторами.

 

Напишіть свій відгук

 • 24.01.2018
  Придбала колонку на цій фірмі, рекомендую усім
 • 26.11.2014
  Добрый день. Эта колонка является дымоходной, у нее не может быть парапета
 • 26.11.2014
  Здравствуйте, парапет идет в комплекте к ней, я правильно понял?
 • 12.11.2014
  Дякую ТермоЮніон за швидку доставку та якісний товар - все чудово працює, колонка радує гарячою водою
 • 23.10.2014
  У Тернопіль можем безкоштовно доставити кожного понеділка, або Новою Поштою.
 • 23.10.2014
  Якшо у вас невеликий напір води, то може не запуститися колонка. У колонці є регулятор подачі води, ним ви можете виставити потрібний тиск.
 • 23.10.2014
  Якщо напор води невеликий, температура буде стрибати?
 • 23.10.2014
  Можлива доставка у Тернопіль?
 • 17.12.2013
  Працює Demrad C-275 S поки безвідмовно і дуже надійно. Система безпеки контролює всі необхідні параметри і при невідповідності перекриває подачу газу. Автоматика дуже чутлива до наявності тяги в димоході, падіння тиску води чи газу, високому тиску води. Тому потрібно регулярно проводити чистку димоходу і перевіряти настройку датчиків колонки. Дякую Термоюніон за пораду придбати цю колонку і за вчасно доставлений товар.
 • 11.11.2013
  У нашої родини виникла потреба в заміні старої колонки яка вийшла з ладу.Вибір колонок на ринку дуже велика і простий клієнт може розгубитись при виборі.Ми вирішили звернутись до компанії Термоюніон.Після їхньої консультації ми вирішили придбати колонку Демрад.Ця колонка вирізняєтьне хорошими характеристиками які забезпечують комфорт її користувачам.Колонка обладнана всіми заходами безпеки,щоб уникнути будь-яких проблем.Колонка обладнана ручками керування напору води та газу ,що дає змогу комфортно керувати нею.Термін гарантії у цієї колонки становить 3 роки ,що не дають інші виробники.Сервісний центр теж працює добре.Дякуємо Термоюніон за якісне обслуговування клієнтів.
 • 09.07.2013
  Чи має дана колонка захист від перегріву?
 • 14.05.2013
  Чи є модуляція полумя у цієї колонки?
 • 10.07.2013
  В даній колонці встановлений захист від перегріву.
 • 15.05.2013
  Так в цій колонці є модуляція полумя.
 • 13.02.2014
  Чи є сервісний центр у Львові для цієї колонки?
 • 13.02.2014
  Так сервісний центр знаходиться на вулиці Б.Хмельницького.
 • 13.02.2014
  Я б хотів замовити доставку в Дрогобич,що для цього потрібно?
 • 13.02.2014
  Вам потрібно залишити контактні дані і доставка буде організована.
 • 13.02.2014
  Який тип запалу в цій колонці?
 • 13.02.2014
  В даній колонці стоїть п’єзо запал.
 • 13.02.2014
  З чого виготовлений теплообмінник у колонці?
 • 13.02.2014
  Теплообмінник виготовлений з міді та нержавіючої сталі.
 • 13.02.2014
  Качественная колонка рпботает без проблем.

З цим товаром купують

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18