Маяк

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові котли Маяк в Чернівцях

на сторінку

На сьогоднішній день "Маяк" - один з найбільших українських виробників опалювального обладнання. Виробництво заводів обладнане на європейському рівні, а репутація виробника дозволяє говорити про високу якість та довгі роки роботи.

«Маяк» виробляє газові та твердопаливні, димохідні та парапетні котли. Різні діапазони потужності дозволяють опалювати приміщення різної квадратури - від малогабаритних квартир до двох- і троьхповерхових приватних будинків.

Газові котли «Маяк» обладнані сталевим теплообмінником з жаротрубною особливою конструкцією. Товщина металу в такій конструкції 3-4мм. Колектор, сопло і панель з основною і запалювальної пальниками становлять газогорілочну систему котла.

Димохідні котли «Маяк» мають природну тягу і встановлюються в приміщеннях з димоходами. Тому димохідні котли - рідкісне рішення для квартири.

Котли зі сталевим теплообмінником підлягають ремонту , чавунний теплообмінник - тільки заміні. ККД димохідних котлів «Маяк» складає не менше 90%. Запальник типу «п'езо». Для тиску газу в основному пальнику вбудований дросельний регулятор. Зовнішнє покриття - порошкове фарбування. Внутрішнє покриття - антикорозійна обробка. Сталевий теплообмінник більш стійкий до перепадів температури, стабільніше працює і більш легкий в обслуговуванні.

Вибираючи «Маяк», ви не тільки робите свій будинок тепліше, але і підтримуєте економіку своєї країни. Газові димохідні котли «Маяк» - це український виробник, доступна ціна і якість, виправдана багаторічним досвідом.