Nobel

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові котли Nobel в Тернополі

на сторінку

Котли Nobel прийшли на український ринок теплозабезпечення в 2008 році. Конкурентоспроможна техніка виробництва Китаю не піддається стереотипам і чітко тримає лінію якості. Більшість комплектуючих газових котлів Nobel виробляються на філіях європейський компаній в Китаї.

Характеристики газових димохідних котлів Nobel

Представлені в нашому інтернет-магазині газові димохідні котли Nobel є двоконтурними - тобто призначеними і для обігріву житла, і для гарячого водопостачання вашого будинку. Газові котли Nobel відповідають всім основним вимогам. Представлені моделі мають природну тягу - вимагають встановленого димоходу. Електричний розпал та електронна модуляція полум'я спрощують роботу з газовим котлом Nobel. Теплообмінник суміщений, бітермічний. Площа обігріву - до 240 квадратних метрів. Управління газовими димохідних котлами Nobel - механічне - ручки управління винесені на нижню частину передньої панелі котла; тут же поміщається термоманометр, який показує тиск і температуру.

Котли Nobel оснащені системою проти замерзання «антифриз», селектором швидкостей циркуляційного насоса, захистом від порушення циркуляції. У газових димохідних котлах Nobel можливо також підключення кімнатного термостата.

Газові котли Nobel вигідно відрізняються простотою управління, продуманим і зручним дизайном, невеликими розмірами. Якість сервісного обслуговування також не дозволить покупцеві розчаруватися у своєму виборі. Nobel - це надійний помічник у вашому домі.