Protherm

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові котли Protherm в Львові

  • Переглядати:
на сторінку

Серед доступних сучасним покупцям газових котлів парапетного та димохідного типу слід виділити димохідні газові котли Protherm. Це лінійка різноманітних моделей, кожна з яких має сильну сторону. При виборі газового котла для опалювальної автономної системи ми враховуємо специфіку приміщення, матеріал стін, тип радіаторів, квадратуру і навіть тип склопакетів. Саме з цією метою Protherm розробляє свої основні моделі - Тигр, Гепард, Рись і Пантера.

Так, Пантера покликана нагрівати воду за короткий проміжок часу; це двоконтурний газовий котел з димохідної версією виконання, який надасть гарячу воду вже через 5 секунд після включення. Така оперативність в поєднанні з найтоншої налаштуванням температурних режимів дозволяють говорити про те, що Пантера - оптимальний опалювальний котел з функцією нагріву гарячої води. З Пантерою відпадає необхідність у бойлері або газовій колонці.

Рись - компактний і недорогий варіант котла. Можливо, комусь здасться, що у Рисі немає яскраво виражених переваг, однак це не так. Насправді, саме простота і якість тут є головним козирем: продуктивний, економічний і безпечний котел, який просто працює.

Гепард, в свою чергу, похвалиться температурними режимами роботи. Це опалювальний котел, що працює в режимах зими, літа або відпустки. Не поступається іншим моделям Protherm ні в КПД, ні в безпеці.

Як бачимо загалом, димохідні газові котли Protherm варті того, щоб перегорнути сторінку далі і звернути на них вашу увагу. Це виробник з багаторічним досвідом і орієнтованістю на клієнта - складові успіху, які складно недооцінювати. Protherm дійсно вміє працювати в команді, а адже автономне опалення - це і є сама справжня командна робота.