Roda

Фільтри

Діапазон цін

Димохідні газові котли Roda в Чернівцях

на сторінку
 • немає в наявності

  ККД, %: 93
  Водяний контур:
  Гарантія, р: 2 роки
  Діаметр підключення газу, дюйм: 1/2
  Діаметр підключення, дюйм: 1/2

Більше тридцяти років тому інженер з Дортмунда Ольбак Хольгер заснував невелике конструкторське бюро з розробки інноваційних газових пальників, призначених для опалювального обладнання. Протягом року Rоda завойовує визнання своєю якістю і через рік стає торговою маркою.

Сьогодні продукція Rоda нагадує клієнтам про важливість простоти і функціональності на ринку опалювального обладнання. Вироблене в Італії істинно європейську якість ніколи не залишається без споживачів. В асортименті Rоda сьогодні газові, електричні та твердопаливні котли, а також бойлери, водонагрівачі та радіатори.

Відмінності та переваги газових димохідних котлів Rоda

Більшість газових котлів Roda можуть монтуватися як із закритою (CS), так і з відкритою (OS) камерою згоряння. Ще одна варіація - роздільний або бітерміческій теплообмінник. Бітермічний теплообмінник - це конструкція типу «труба в трубі».

Газові котли Roda володіють простим і інтуїтивно зрозумілим управлінням; багато моделей обладнані також захистами від частого включення, замерзання, перегріву теплообмінника і заклинювання циркуляційного насоса. Вашому газовому котлу Roda не загрожуватиме накип на теплообміннику.

Облаштування димоходу для котлів Roda

Димар - не обов'язково конструкція в приватному будинку. Для багатоповерхових будинків їх обладнають з вогнетривкої цегли і бетону, для приватних - з керамічних і сталевих труб. Однак завжди можливі варіації. Терміни служби таких труб різні. Звичайна чорна сталь прослужить вам до 3 років, оцинкована - 4. Найбільш довговічними вважаються димарі з нержавіючої сталі - їх термін життя складає від 10 до 15 років.