Saunier Duval

Фільтри

Діапазон цін

Димохідний газовий котел Saunier Duval в Рівному

на сторінку

Газові котли виробництва французької фірми Saunier Duval по праву можна назвати чемпіонами серед собі подібних. Саме вони стояли біля витоків газового автономного опалення - першим навісних двоконтурним котлом в світі був саме Saunier Duval. Сьогодні це фірма зі столітньою репутацією, яка знаходиться в постійному розвитку. Без гнучкості та інноваційних технологій не був би можливий такий колосальний успіх.

Газові димохідні котли Saunier Duval - це моделі екстра-класу, покликані забезпечити максимальні комфорт, продуктивність і безпеку. Виробник позиціонує їх як котли з подвійним комфортом, адже вони забезпечують і тепло, і гарячу воду. Котли обладнані системою модуляції теплової потужності і електричним розпалом. Із приємних і зручних функцій - радіоуправління з будь-якої точки будинку.

Особливості димохідних газових котлів Saunier Duval

Димохідний котел вимагає природної тяги. Такі котли обладнуються аварійними термостатами тяги - при порушеннях або недостатньою тязі повітря котел просто припиняє подачу газу в запальник. У кімнатах з встановленими димохідними котлами не рекомендується закривати або зменшувати вентиляційні отвори, сушити білизну.

Котел має два роздільних теплообмінника - для опалення та ГВП. Опалювальна площа - до 250 метрів квадратних.

Димохідні котли Saunier Duval володіють ККД не нижче 92%. Це економічна і енергоефективна техніка, обладнана захистом від замерзання і системою автоматичної діагностики неполадок. Зручна панель управління з світловою індикацією, а також різноманітність додаткових елементів і комплектуючих для доустановки забезпечать комфортну роботу. Вибираючи Saunier Duval, ви вибираєте партнера - надійного друга, який подбає про теплі та гарячій воді у вашому домі.