Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Львові

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносять до принципово нового підвиду теплообмінників. Унікальна особливість даного опалювального пристрою полягає в тому, що можливо прийти до показників ККД понад 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Конденсаційні котли вважають «родичами» газопаливних конвекційних котлів. Секрет роботи пристроїв базується на тому, що в процесі згоряння палива зазвичай вивільняється великий обсяг енергії, а також вуглекислий газ і вода, які і використовуються на підігрів технічної води, що циркулює по системі опалення.

Інженерні пошуки дозволяють значно збільшити показники ККД порівняно з конвекційними котлами. Так, якщо ефективність конвекційних агрегатів мала показники 90%, то у випадку з конденсаційними котлами параметри вдалося наблизити до 107-108%.

У зв'язку з вищевикладеним, необхідно акцентувати увагу на достоїнства даних нових агрегатів для опалення:

  • значна економія палива - може досягти 35% порівняно зі звичайними варіантами газових котлів;
  • екологічність - роблячи ставку на конденсаційні котли, ви скорочуєте обсяги шкідливих викидів приблизно на 70%;
  • економія коштів на димоходах - в зв'язку з тим, що відходять гази мають низькою температурою, з'являється можливість використання пластикових димоходів, а не традиційних сталевих, які дорожче;
  • несуттєвий показник шуму, що поліпшує комфорт.

Виділяють котли настінного і навісного типу - тут вибір залежить від приміщення, де буде розміщений теплообмінник, та особистих уподобань господаря.

Де у Львові купити конденсаційний газовий котел?

Якщо ви хочете замовити у Львові надійний конденсаційний котел, обов'язково подивіться асортимент інтернет-магазину Termounion. У нас в продажі - сучасні варіанти котлів марки Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У переліку достоїнств нашого інтернет-магазину варто виділити:

  • своєчасну доставку в будь-який населений пункт країни (Львів та інші населені пункти);
  • максимально демократичні ціни на весь асортимент;
  • гарантію якості кожного товару;
  • всі представлені моделі сертифіковані;
  • безпосередні поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • постійне оновлення асортименту.

Ми націлені на постійних клієнтів, так що наш стиль роботи - кваліфіковане сервісне обслуговування, індивідуальні умови для наших клієнтів і бездоганну якість. Живіть в еко-стилі, даруєте комфортні умови близьким і собі, робіть вибір на користь інновацій і будьте точно впевнені в якості - за допомогою магазину Termounion!