Chaffoteaux

Фільтри

Діапазон цін

Газові конденсаційні котли Chaffoteaux в Києві

на сторінку

Газові конденсаційні котли ChaffoteauxChaffoteaux - французький бренд зі столітнім досвідом і більш ніж 200 патентами - один з лідерів на современнот ринку опалювального обладнання. Компанія Chaffoteaux вірна своїм традиціям, але дотримується інноваційного підходу - саме Chaffoteaux належить винахід першого навісного газового котла, а також багатьох інших нововведень, які сьогодні є для нас звичною справою.

Конденсаційні газові котли Chaffoteaux

На сьогоднішній день конденсаційні котли - це останнє слово в енергозберігаючому опаленні. Таке поєднання інновацій, ціни і якості - візитна картка Chaffoteaux. Котли Chaffoteaux оснащені системою клімат-контролю, пультом управління з вбудованими дисплеями, на яких відображаються настройки, історія та робочі температури котла.

Cпоживання ресурсів

Конденсаційний газовий котел Chaffoteaux працює з інтелектуальним керуванням - система збирає дані про зовнішню температуру і з їх урахуванням мінімально споживає енергоресурси; за допомогою інтелектуального управління можна запрограмувати роботу котла. Конденсаційні газові котли Chaffoteaux економні - вони бережуть до 35% енергії, а також забезпечують низький рівень викидів в навколишнє середовище. Економії сприяє також система конденсації - конденсаційні котли володіють вищим ККД і витрачають ресурси розумніше на 10-20%. В середньому моделі Chaffoteaux, представлені в нашому асортименті, мають клас паливної економічності 3-4 зірки і обладнані системою Green System.