Demrad

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Газові конденсаційні котли Demrad в Закарпатті

на сторінку

Demrad - це 50 років досвіду, заслужена репутація, виробництво за високими стандартами і з найкращою якістю. Опалювальні котли Demrad зручні, доступні, ергономічні і володіють усіма необхідними характеристиками для того, щоб забезпечити вашому дому тепло і гарячу воду. Конденсаційні газові котли Demrad - різновид котлів із закритою камерою згоряння.

Принцип роботи конденсаційного котла наступний: при згорянні утворюється пара, охолоджується до температури конденсату, після чого з нього повторно виділяється тепло. Ця технологія сучасна, економна і значно збільшує ККД конденсаційних котлів в порівнянні з будь-якими іншими.

Асортимент конденсаційних газових котлів Demrad

У нашому інтернет-магазині представлені двоконтурні газові котли Demrad, призначені для опалення і подачі гарячої води. Моделі обладнані двоступінчастим насосом, захистом від замерзання, теплообмінником з нержавіючої сталі. Розширювальний бак двоконтурних конденсаційних котлів Demrad - 7 літрів. Для зручності контролю і керування вбудовані рідкокристалічні або цифрові дисплеї. У разі виникнення несправності система виводить на дисплей код помилки, який дозволить працівникам сервісу її ідентифікувати. Конденсаційні котли функціонують навіть при низькому тиску води. Ще одна відмінна здатність - менша витрата газу. Конденсаційні газові котли Demrad бережуть екологію, економлять ресурси, при цьому повноцінно забезпечуючи тепло і подачу гарячої води.