Chaffoteaux Niagara C Green 25 NG - фото в інтернет-магазині систем опалення та водопостачання TermoUnion Збільшити

Chaffoteaux Niagara C Green 25 NG

Код товару: 6442

Ціна: 32678 грн

немає в наявності

Водяний контур ні

Компанія Термоюніон представляє продукцію французького бренду опалювальної техніки з столітньою історією CHAFFOTEAUX. Котли газові Niagara C мають дуже компактну конструкцію і гарантують високий рівень комфорту побутового гарячого водопостачання. Два бака загальним об’ємом 40 літрів забезпечують миттєвий доступ до гарячої води, температура якої постійно підтримується на потрібному рівні (витрата води більш 1000 л/год). Багатофункціональний русифікований РК-дисплей дозволяє Вам контролювати і регулювати функціональні параметри і використовувати погодозалежне управління (з датчиком зовнішньої температури). У підсумку, Niagara С забезпечує у вашому домі справжній водоспад гарячої води.

Комфорт гарячого водопостачання Два бака об’ємом 40 літрів з нержавіючої сталі 316L для гарячої води і пластинчастий теплообмінник в стандартній комплектації. Максимальний рівень комфорту гарячого водопостачання «три зірки» згідно з європейським стандартом EN13203. Продуктивність по нагріванню води для 19-21 л / хв при dt = 25 ° C, вимірювання виконувались відповідно до вимог EN625. Регулювання температури з використанням чотирьох малоінерційних резистивних датчиків температури з негативним температурним коефіцієнтом. Комфорт нагріву Максимальний рівень комфорту завдяки автоматичному регулюванню швидкості циркуляційного насоса системи опалення. Система плавного запалювання для зниження рівня шуму та збільшення терміну служби. Паливна економічність «три зірки» згідно стандарту EN 92/42. Корисна вихідна теплова потужність до 30 кВт.

Насос і вентилятор з автоматичним регулюванням швидкості для зниження рівня шуму і зменшення витрати електроенергії. Доступ до налаштувань і регулювань з панелі управління, забезпеченою рідкокристалічним дисплеєм (максимальна потужність нагріву, номінальна потужність, затриманий запуск і т. п.). Первинний теплообмінник з міді із захисним покриттям, вторинний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі. Довговічна пальник з нержавіючої сталі з функцією захисту від частих включень.

Зручна експлуатація і установка Швидке, просте і зручне управління за допомогою панелі керування з рідкокристалічним дисплеєм російською мовою. Може використовуватися разом з контуром рециркуляції системи гарячого водопостачання. Може використовуватися разом з цифровим пультом дистанційного керування, обладнаним тижневим таймером, термометром і вбудованою системою самодіагностики. Може використовуватися разом з системою погодозалежного управління з датчиком вуличної температури Можливо вас зацікавить: Котел конденсаційний Chaffoteaux Niagara C Green 35 Котел конденсаційний Chaffoteaux Green System HP 85 FF Котел конденсаційний Chaffoteaux Green System HP 45 KW

Схожі товари

Спосіб отримання товару

Доставка нашим кур'єром

Здійснюється по Львівській та Івано-Франківській області

Нова Пошта

Самовивіз

Ви можете забрати товар з наших складів або магазинів за адресами:
м. Львів, вул. Хмельницького 225а
м. Самбір, вул. Торгова 54/3
м. Дрогобич, вул. П. Орлика 18