Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Чернівцях

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносять до по-справжньому нового виду теплообмінників. Ключова особливість даного опалювального обладнання полягає в тому, що можна добитися показників ККД вище 100%.

Конденсаційний газовий котел: переваги та особливості

Конденсаційні котли вважаються «родичами» конвекційних газопаливних котлів. Особливості роботи пристроїв засноване на тому, що в процесі згоряння паливних ресурсів зазвичай звільняється велика кількість енергії, а також вода і вуглекислий газ, які і використовуються на підігрів технічної води, яка циркулює по системі опалення.

Інженерні пошуки дозволили істотно збільшити параметри коефіцієнта корисної дії порівняно з котлами конвекційного типу. Так, якщо ефективність конвекційних опалювальних систем досягала показників 90%, то в разі конденсаційних котлів вимірювання вдається наближати до 107-108%.

Відповідно, потрібно акцентувати увагу на переваги цих інноваційних пристроїв для опалення:

  • велика економія палива - може досягати 35% в порівнянні з стандартними моделями газових котлів;
  • екологічна користь - перейшовши на котли конденсаційного типу, ви скоротите кількість шкідливих викидів приблизно на 70%;
  • економія коштів на димоходах - в зв'язку з тим, що відходять гази мають низьку температуру, є можливість використання пластикових димоходів, а не традиційних сталевих, істотно більш дорогих;
  • несуттєвий показник шуму, що підвищує комфорт.

Виділяють котли навісного і настінного типу - тут вибір буде залежати від приміщення, де ви розмістите теплообмінник, і особливих побажань господаря.

Де в Чернівцях купити конденсаційний газовий котел?

Якщо вам потрібно замовити в Чернівцях надійний котел конденсаційного типу, обов'язково зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Termounion. У нас у продажу - сучасні варіанти котлів бренду Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У переліку переваг нашого інтернет-магазину варто виділити:

  • своєчасну доставку в будь-який населений пункт країни (Чернівці та інші населені пункти);
  • дійсно розумні ціни на всі товари;
  • гарантію якості кожного товару;
  • всі представлені моделі сертифіковані;
  • прямі поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • постійне оновлення асортименту.

Ми націлені на постійних клієнтів, тому наш стиль роботи - професійне сервісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і бездоганну якість. Робіть вибір на користь екологічності, даруєте комфорт близьким і собі, стежте за інноваційними технологіями і будьте повністю впевнені в якості - разом з магазином Termounion!