Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Івано-Франківську

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносяться до по-справжньому нового підвиду теплообмінників. Унікальність даного опалювального агрегату полягає в тому, що цілком реально прийти до показників ККД більше 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Конденсаційні котли вважають «родичами» конвекційних газопаливних котлів. Особливості роботи пристроїв базується на тому, що під час згорання паливних ресурсів звільняється великий обсяг енергії, а також вуглекислий газ і вода, які і використовуються на нагрів технічної води, яка циркулює по системі опалення.

Розробки інженерів дозволяють значно збільшити параметри ККД порівняно з конвекційними котлами. Так, якщо результативність конвекційних опалювальних систем мала показники 90%, то у випадку з конденсаційними котлами параметри вийшло наблизити до 107-108%.

У зв'язку з вищевикладеним, необхідно акцентувати увагу на достоїнства даних нових приладів для опалення:

  • істотна економія паливних ресурсів - може досягти 35% в порівнянні з традиційними варіантами газових котлів;
  • користь для екології - роблячи ставку на котли конденсаційного типу, ви зменшуєте обсяги шкідливих викидів орієнтовно на 70%;
  • економія на димоходах - так як гази, які відходять, мають низькою температурою, є можливість використання пластикових димоходів, а не стандартних сталевих, істотно більш дорогих;
  • невисокий рівень шуму, що поліпшує комфорт.

Розрізняють котли навісного і настінного типу - тут вибір буде залежати від приміщення, де ви розмістите теплообмінник, і особливих переваг господаря.

Де в Івано-Франківську купити конденсаційний газовий котел?

Якщо ви хочете замовити в Івано-Франківську надійний конденсаційний котел, обов'язково зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Termounion. У магазині є в продажі сучасні варіанти котлів марки Demrad, які мають потужність від 24 до 35 кВт.

У списку плюсів нашого інтернет-магазину варто виділити:

  • швидку доставку в будь-який населений пункт України (Івано-Франківськ та інші міста);
  • дійсно привабливі ціни на весь асортимент;
  • гарантію якості кожного товару;
  • всі представлені моделі сертифіковані;
  • прямі поставки від офіційних імпортерів і виробників;
  • постійне оновлення асортименту.

Мета компанії Termounion - здобути постійних клієнтів, так що наш стиль роботи - професійне сервісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і бездоганну якість. Живіть в еко-стилі, даруєте комфорт собі і близьким, робіть вибір на користь інновацій і будьте абсолютно впевнені в якості - за допомогою магазину Termounion!