Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Кількість теплообмінників
Потужність, кВт
Кількість контурів

Конденсаційний котел в Івано-Франківську

  • Переглядати:
на сторінку

Конденсаційні газові котли є найбільш сучасним способом опалення вашого житла. Таке звання вони заслужили собі відразу декількома параметрами, що вигідно виділяють їх серед інших видів котлів.

Інновація конденсаційних котлів

Турбовані котли (котли з примусовим способом відведення продуктів згоряння) є найбільш економним способом опалення вашого житла за допомогою газу. Якщо звичайні конвекційні котли мають стандартний ККД 90-95%, то у конденсаційних котлів ККД досягає 107-108%. Щоб пояснити таку цифру, потрібно зрозуміти принцип дії конденсаційного котла.

Принцип роботи конденсаційних котлів

Пар, який утворюється при згорянні природного газу (і в звичайних котлах відводиться за допомогою димоходу або системи коаксіальних труб) в конденсаційному котлі охолоджується до 50 градусів і вдруге бере участь в процесі теплопостачання - вода при цій температурі починає конденсуватися. Теплота, яка виділяється під час конденсації, також надходить теплоносію. Тепер повернемося до 107%. Нехай енергія, яка утворюється при згоранні газу - це 100%. Тоді в процесі конденсації виділяється ще 11%, 4 з них ідуть на втрати. Таким чином, бачимо корисну роботу конденсаційного котла в порівнянні зі звичайними котлами.

Ще про переваги конденсаційних котлів

  1. Конденсаційні газові котли досягають найвищої потужності своєї роботи при низькотемпературних режимах роботи опалення - саме температура 30-50С є максимально комфортною для системи і забезпечує найбільш стабільну роботу підлогового опалення.
  2. Теплообмінники конденсаційних котлів найчастіше виготовляються з нержавіючої сталі і тому мають набагато більш тривалі терміни служби. Сталь має теплопровідність не гірше міді та чавуну, але набагато простіше в сервісі і обслуговуванні.
  3. Навісний конденсаційний котел може мати потенційну потужність до 100кВт, тобто опалювати досить великі площі. Таким чином, потужна робота тепер можлива і при компактних розмірах.
  4. Через особливості конструкції пальника конденсаційні котли мають досить широкі діапазони модуляції потужності - вони практично втричі перевищують показники класичного газового котла. Конструкція пальника реалізує великий діапазон модуляції потужності конденсаційного котла - до 6, в порівнянні зі звичайними котлами - до 2,5. Цим пояснюється більш плавна робота котла, економна і без звичайних включень-виключень.
  5. Конденсаційні котли працюють практично безшумно.
  6. Також, в конденсаційних котлах мінімізований викид шкідливих речовин в атмосферу, адже половину з цих так званих шкідливих речовин котел використовує для роботи.

Конденсаційні навісні котли зменшують викиди вуглекислого газу і оксидів азоту в атмосферу; вони є енергозберігаючими і витрачають газу менше на 15%, ніж інші моделі; оснащені захистами - від замерзання, перегріву, стрибків напруги, витоків газу; випускаються в одноконтурних і двоконтурних варіаціях; відводять продукти згоряння через приточно-відвідний канал.