Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Києві

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносять до принципово нового підвиду теплообмінників. Унікальна особливість цього опалювального агрегату полягає в тому, що можна досягти показників ККД вище 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Котли конденсаційного типу вважаються «родичами» конвекційних газопаливних котлів. Принцип роботи обладнання заснований на тому, що при згорянні палива звільняється великий обсяг енергоресурсів, а також вуглекислий газ і вода, які і використовуються на нагрів технічної води, яка циркулює по системі опалення.

Інженерні пошуки дозволяють значно збільшити показники коефіцієнта корисної дії порівняно з конвекційними котлами. Так, якщо ефективність конвекційних пристроїв становила 90%, то у випадку з конденсаційними котлами вимірювання вийшло наблизити до 107-108%.

Відповідно, слід звернути увагу на переваги цих інноваційних приладів для опалення:

  • істотна економія палива - може досягти 35% в порівнянні зі звичайними моделями газових котлів;
  • екологічність - перейшовши на котли конденсаційного типу, ви зменшуєте кількість шкідливих викидів орієнтовно на 70%;
  • економія на димоходах - так як гази, які відходять, мають низьку температуру, існує можливість використання пластикових димоходів, а не класичних сталевих, які дорожчі;
  • несуттєвий рівень шуму, що в свою чергу підвищує комфорт.

Розрізняють котли настінного і навісного типу - в цьому випадку вибір залежить від приміщення, де ви розмістите теплообмінник, і особливих побажань господаря.

Де в Києві купити конденсаційний газовий котел?

Якщо вам потрібно замовити в Києві надійний конденсаційний котел, неодмінно зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Termounion. У магазині є в продажі сучасні варіанти котлів виробника Demrad, що володіють потужністю від 24 до 35 кВт.

У списку достоїнств нашого інтернет-магазину необхідно виділити:

  • своєчасну доставку в будь-який населений пункт України (Київ та інші населені пункти);
  • по-справжньому приємні ціни на весь асортимент;
  • гарантовану якість кожного товару;
  • сертифікування всієї продукції;
  • безпосередні поставки від офіційних імпортерів і виробників;
  • постійне оновлення асортименту.

Ми націлені на постійних клієнтів, тому наш стиль роботи - професійне сервісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і кращу якість. Живіть в еко-стилі, даруєте комфорт собі і близьким, робіть вибір на користь інновацій і будьте повністю впевнені в якості - разом з магазином Termounion!