Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Луцьку

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносяться до по-справжньому нового типу теплообмінників. Унікальна особливість цього опалювального пристрою полягає в тому, що можливо досягти показників коефіцієнта корисної дії понад 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Конденсаційні котли вважають «родичами» конвекційних газопаливних котлів. Секрет роботи агрегатів базується на тому, що при згорянні паливних ресурсів звільняється велика кількість енергії, а також вуглекислий газ і вода, які і застосовуються на нагрів технічної води, що циркулює по системі опалення.

Інженерні розробки дозволили істотно збільшити результати ККД порівняно з конвекційними котлами. Так, якщо ефективність конвекційних пристроїв мала показники 90%, то в разі конденсаційних котлів параметри виходить наблизити до 107-108%.

У зв'язку з вищевикладеним, слід звернути увагу на переваги даних новаторських пристроїв для опалення:

  • істотна економія палива - може досягти 35% порівняно з стандартними варіантами газових котлів;
  • користь для екології - переходячи на конденсаційні котли, ви зменшуєте кількість шкідливих викидів приблизно на 70%;
  • економія коштів на димоходах - в зв'язку з тим, що відходять гази мають низькою температурою, є можливість використовувати пластикові димоходи, а не стандартних сталевих, які мають більш високу вартість;
  • невисокий рівень шуму, що підвищує комфорт.

Виділяють котли настінного і навісного типу - в цьому випадку вибір буде залежати від приміщення, де буде розміщений теплообмінник, та особистих уподобань господаря.

Де в Луцьку купити конденсаційний газовий котел?

Якщо вам необхідно замовити в Луцьку якісний конденсаційний котел, неодмінно подивіться асортимент інтернет-магазину Termounion. У магазині є в продажі інноваційні моделі котлів марки Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У переліку переваг нашого інтернет-магазину варто виділити:

  • оперативну доставку в будь-яку точку країни (Луцьк та інші населені пункти);
  • максимально розумні ціни на весь асортимент;
  • гарантовану якість будь-якого товару;
  • сертифікування всієї продукції;
  • прямі поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • постійне оновлення асортименту.

Ми націлені на постійних клієнтів, так що в стилі нашої роботи - кваліфіковане сервісне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта і кращу якість. Живіть в еко-стилі, даруєте комфортні умови близьким і собі, стежте за інноваційними технологіями і будьте абсолютно впевнені в якості - за допомогою магазину Termounion!