Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Рівному

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносяться до принципово нового підвиду теплообмінників. Ключова особливість такого опалювального пристрою полягає в тому, що можна досягти показників ККД понад 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Конденсаційні котли вважають «родичами» газопаливних конвекційних котлів. Особливості роботи агрегатів базується на тому, що під час згоряння палива звільняється великий обсяг енергоресурсів, а також вуглекислий газ і вода, які і застосовуються на нагрів технічної води, яка циркулює по опалювальній системі.

Інженерні розробки дозволили набагато збільшити результати коефіцієнта корисної дії порівняно з конвекційними котлами. Так, якщо ефективність конвекційних опалювальних систем досягала показників 90%, то у випадку з конденсаційними котлами параметри вдається наблизити до 107-108%.

Як підсумок слід акцентувати увагу на переваги даних нових пристосувань для опалення:

  • значна економія палива - може досягати 35% порівняно зі звичайними моделями газових котлів;
  • користь для екології - перейшовши на конденсаційні котли, ви скорочуєте обсяги шкідливих викидів приблизно на 70%;
  • економія коштів на димоходах - в зв'язку з тим, що гази, які відходять, мають низьку температуру, з'являється можливість використання пластикових димоходів, а не класичних металевих, які дорожчі;
  • низький показник шуму, що в свою чергу підвищує комфорт.

Розрізняють котли навісного і настінного типу - в цьому випадку вибір залежить від приміщення, де ви розмістите теплообмінник, та особистих уподобань господаря.

Де в Рівному купити конденсаційний газовий котел?

Якщо ви хочете замовити в Рівному перевірений конденсаційний котел, обов'язково подивіться асортимент інтернет-магазину Termounion. У магазині є в продажі інноваційні моделі котлів бренду Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У списку плюсів нашого магазину необхідно виділити:

  • оперативну доставку в будь-яку точку України (Рівне та інші населені пункти);
  • максимально розумні ціни на всі товари;
  • гарантію якості кожного товару;
  • сертифікування всієї продукції;
  • безпосередні поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • відстеження новинок ринку.

Мета компанії Termounion - здобути постійних клієнтів, так що в стилі нашої роботи - кваліфіковане сервісне обслуговування, індивідуальні умови для наших клієнтів і можливості для покращення якості. Робіть вибір на користь екологічності, даруєте комфорт собі і близьким, робіть вибір на користь інновацій і будьте точно впевнені в якості - за допомогою магазину Termounion!