Конденсаційні газові котли

Фільтри

Діапазон цін
Виробник
Потужність, кВт

Конденсаційні газові котли в Тернополі

на сторінку

Конденсаційні газові котли відносяться до зовсім нового виду теплообмінників. Ключова особливість цього опалювального агрегату полягає в тому, що можна добитися показників ККД вище 100%.

Конденсаційний газовий котел: особливості та переваги

Конденсаційні котли вважають «родичами» газопаливних конвекційних котлів. Секрет функціонування пристроїв грунтується на тому, що при згорянні палива вивільняється великий обсяг енергії, а також вуглекислий газ і вода, які і використовуються на підігрів технічної води, яка циркулює по системі опалення.

Наукові пошуки інженерів дозволили істотно збільшити результати ККД порівняно з котлами конвекційного типу. Так, якщо ефективність конвекційних пристроїв становила 90%, то у випадку з конденсаційними котлами параметри виходить наблизити до 107-108%.

Як підсумок варто акцентувати увагу на плюсах цих нових пристосувань для опалення:

  • велика економія палива - може досягати 35% порівняно зі звичайними варіантами газових котлів;
  • екологічна користь - перейшовши на конденсаційні котли, ви скоротите кількість шкідливих викидів орієнтовно на 70%;
  • економія на димоходах - так як гази мають низьку температуру, існує можливість використовувати пластикові димоходи, а не традиційних металевих, які мають більш високу вартість;
  • невисокий показник шуму, що поліпшує комфорт.

Виділяють котли навісного і настінного типу - в цьому випадку вибір залежить від приміщення, де ви розмістите теплообмінник, та особистих уподобань господаря.

Де в Тернополі купити конденсаційний газовий котел?

Якщо ви хочете замовити в Тернополі перевірений котел конденсаційного типу, обов'язково зверніть увагу на асортимент інтернет-магазину Termounion. У магазині є в продажі сучасні моделі котлів виробника Demrad, мають потужність від 24 до 35 кВт.

У списку плюсів нашого інтернет-магазину варто виділити:

  • своєчасну доставку в будь-яку точку України (Тернопіль та інші міста);
  • по-справжньому розумні ціни на всі товари;
  • гарантію якості кожного товару;
  • сертифікування всієї продукції;
  • прямі поставки від виробників і офіційних імпортерів;
  • постійне оновлення асортименту.

Ми прагнемо завоювати постійних клієнтів, так що в стилі нашої роботи - професійне сервісне обслуговування, індивідуальні умови для наших клієнтів і бездоганну якість. Живіть в еко-стилі, даруєте комфорт собі і близьким, вибирайте інновації і будьте на 100% впевнені в якості - за допомогою магазину Termounion!